Прилади обробки звуку

Обробка звуку - найважливіша складова роботи будь-якого музиканта, звукорежисера, ді-джея. Для цього існують різні прилади, що працюють за різними напрямками - хоруси, лімітери, гейти, еквалайзери, компресори, ревербатори і багато інших. Пристрої спрямовані на регулювання гучності сигналу, його частотне відтворення, затримку звуку і т.д. У каталозі інтернет-магазину LuxPRO представлені прилади від кращих європейських і світових виробників - QSC, Bosch, Electro-Voice та інших.

Прилади обробки звуку є обладнання, призначене для поліпшення звукових характеристик для подальшої технічної роботи. Умовно обладнання можна розділити на три великі групи: динамічна обробка, частотна і тимчасова.

Пристрої для динамічної обробки

Найбільш актуальне прилад для динаміки звуку - компресор, який регулює гучність звукових сигналів. Іншими словами, пристрій призначений для автоматичного спостереження за рівнем гучності і при необхідності послаблення.
Важливим параметром такого обладнання є глибина компресії. Характеристика, яка вказує на яку величину буде ослаблений звук після досягнення порогового значення.
 
Також виділимо ще два важливих пристрою динамічної звукової обробки:
 
• лімітер - виконує, по суті, ту ж функцію, що і компресор - не допускає перевищення порога гучності;
• експандер - протилежне за принципом дії пристрій, що не послаблює, а посилює сигнал;
• гейт - призначене для обрізки сигналів, які «перескакують» встановлений користувачем рівень.

Прилади частотної обробки

До другої групи належать так звані еквалайзери, що працюють з частотами звукового обладнання. Існує два різновиди еквалайзерних пристроїв - графічні і параметричні.
 
Перша різновид обробляє сигнальні імпульси в конкретно заданому частотному діапазоні. Другий різновид має більш розширені функції. За допомогою параметричного пристрою користувач має можливість регулювання тієї частоти, яка необхідна. Іншими словами, немає чіткого діапазонного обмеження.

Прилади тимчасової обробки звуку

У третій групі виділяється наступне обладнання:
 
1. Ревербатор. Пристрій, що дозволяє послабити звуковий сигнал під час відбиття від різних перешкод. З його допомогою можна задати звуку певні характеристики щільності і об'ємності.
2. Хорус. Прилад, розрахований на плаваючу затримку звукового сигналу. Наприклад, використовується для музичних інструментів. Пристрій дає ефект одночасної гри декількох однакових інструментів.
3. фленджера. Працює за принципом хоруса, але використовує в своєму функціонуванні зворотний зв'язок. Відповідно, в обробленому звучанні з'являється додатковий резонанс.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити прилади обробки звуку в окремих моделях і комбінованих процесорах, інтерфейси. У нас представлені кращі виробники - QSC, Bosch, Electro-Voice і інші.

Ми рекомендуємо вибрати і придбати Інші прилади обробки звуку по актуальній ціні в інтернет магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок України. Также, вибери Блоки живлення для світлового обладнання таких брендів як: BOSCH, HALO, ECLER. Каталог магазину https://luxpro.ua/ реалізовує доставку клієнтам регіонів: Дніпропетровськ, Миколаїв, Черкаси і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість входів
Кількість виходів
Кількість каналів