Маршові барабани

 • Маршовий барабан - спеціальний музичний ударний інструмент. Його назва говорить сама за себе - цей барабан не є частиною традиційної установки, це переважно сольний інструмент, виконуючий ритмічну партію.
 •  Маршовий барабан - це ударний музичний інструмент, який зазвичай використовується у військових ансамблях і духових оркестрах. Він не є обов'язковою частиною ударної установки, його використовують самостійно для створення особливого ритму. Звучання інструменту дуже впізнаване - чітке, дзвінке і досить пружне.

  Маршовий барабан і його особливості

  Маршові барабани з'явилися дуже давно - багато істориків вважають, що ударні інструменти в цілому виникли раніше за всі інші. Найпершим їх призначенням було використання для оповіщення членів племені про щось важливе. Незабаром вони стали незамінними супутниками військових походів: допомагали підняти бойовий дух солдатів.
   
  Сьогодні маршові барабани використовуються в самостійному вигляді. Такий інструмент відрізняється рядом унікальних властивостей.
   
  1. Досить легкий. Саме тому його можна брати з собою на виступи різних типів, включаючи також і традиційні марші.
  2. Зручність для виконавців. Такі інструменти можна як кріпити на спеціальні установки, так і прикріплювати на шию завдяки спеціальним ремінцям.
  3. Дуже впізнаваний звук. Чіткі і досить пружні ритмічні удари відрізняють цей інструмент від будь-якого іншого ударного.
  4. Універсальність. Такий музичний інструмент знаходить своє місце практично в будь-якому оркестрі, виконуючому динамічні за своїм характером композиції.
   
  За своїми габаритами такі барабани досить мініатюрні, що і робить їх незамінними на різних фестивалях і святах. Саме завдяки таким доповненням до оркестру можна домогтися унікального звучання композицій в цілому.
   
  Структура інструменту стандартна для ударних. Він складається з компактного циліндра, обідка, мембрани, кількох струн і міцного кріплення. Але звучання все ж відрізняється досить суттєво: його характер не порівняти з будь-яким іншим.

  Купівля маршового барабана

  Купити маршовий барабан можна в нашому інтернет-магазині: ми пропонуємо вашій увазі великий вибір інструментів. У нас можна придбати цілі комплекти для повноцінних музичних занять. Крім цього, ми гарантуємо:
   
  • широкий вибір інструментів для будь-яких музичних цілей - кожен музикант зможе підібрати варіант для себе;
  • стабільно високу якість, всі представлені у нас моделі виконані з міцних і надійних матеріалів;
  • відмінне звучання, характерне для маршового барабана.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.