Ніжки для подіумів, платформ

Правильно і надійно встановити сцену можливо тільки за допомогою допоміжних елементів. Одними з них є ніжки для подіумів, купити які можна в декількох різновидах. Сучасні виробники пропонують ніжки стандартного типу, з регульованою висотою або ж телескопічні ніжки, які можуть досягати висоти до 1600 міліметрів. Крім цього актуальні також механізми для затиску ніжок, зчіплюючі скоби для квадратних або круглих опор та інші допоміжні атрибути. Відомий виробник подіумних ніжок - компанія Alustage. Бренд пропонує ніжки для різних типів платформ - якісні, надійні і легкі в монтажі.

Основні різновиди сценічних ніжок 

Сценічні подіуми використовуються повсюдно, де необхідно провести невелике або більш масштабний захід з великою кількістю музичної та світлової апаратури. Сучасні сцени відрізняються високою якістю збірки, легким монтажем, прекрасними можливостями для дизайнерських рішень.
 
Ніжки для подіумів - один з головних допоміжних елементів, що дозволяють надійно і безпечно встановити сцену в будь-якому місці.
 
Подіумні ніжки, на які встановлюється головний сценічний каркас, бувають різних типів:
 
• стандартні ніжки. Вони не передбачають регулювання висоти і пропонуються в стандартизованих моделях від 200 до 1000 міліметрів. Кожна ніжка обладнується спеціальними пластмасовими «п'ятами», щоб запобігти псуванню підлогового покриття (в разі, якщо подіум встановлюється в приміщенні з паркетом, ламінатом, мармуром і т.д.);
• регульовані ніжки. Ці модельні варіанти припускають регулювання параметрів висоти, тому оснащені спеціальним домкратом. Крім того, за допомогою домкрата можна легко вирівняти рівень площині встановлюваного подіуму. Висота ніжок може регулюватися від 200 до 1000 міліметрів;
• телескопічні ніжки. Багато виробників пропонують ще один варіант допоміжного обладнання для подіумів - ніжки телескопічного типу. Ці модельні варіанти передбачають більш широкі можливості регулювання параметрів висоти: від 500 до 1000 міліметрів, а також від 1000 до 1600 міліметрів. Також з допомогу спеціального домкратних механізму актуально вирівнювання площини сцени за рівнем.
 
Таким чином, організатори масових музичних або будь-яких інших заходів можуть легко оснастити сцену підходящими по висоті і типу ніжками. Нагадаємо, що кожна модель оснащується спеціальними пластмасовими «п'ятами», що запобігають знос підлогових покриттів.

Пропозиції інтернет-магазину LuxPRO

У нашому онлайн-магазині ви зможете знайти велику кількість допоміжних подіумних ніжок від різних виробників. Найбільшою популярністю користуються моделі від відомого бренду Alustage.
 
Крім ніжок, в каталозі ви знайдете спеціальні затискні механізми, зчіплюючі скоби для круглих або квадратних опорних стійок і багато іншого додаткове установче обладнання.

У нас можливо купити Ніжки для подіумів по виправданій вартості в онлайн каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, вибирай інструментальні мікрофони таких брендів як: BIG, TAMA, IBANEZ. Магазин LuxPRO виробляє доставку покупцям міст: Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, а також в будь-які регіони України.