Сходинки, перила для подіумів

Для завершеності сценічного подіуму необхідно встановити додаткові системи комфорту і безпеки. У ролі таких систем виступають сходи і перила, купити які можна в різних модельних варіантах. Виробники пропонують два основних типи сходових конструкцій - модульні системи та регульовані сходи. На регульовані моделі можлива установка додаткових поручнів, які підвищують комфорт підйому на сцену і безпеку. Для надійного монтажу пропонуються додаткові механізми - скоби, скріпи, хомути, різні елементи кріплення. Відомий бренд по виробництву сцен - компанія Alustage.

Основні особливості і різновиди

Встановлена ​​сцена вимагає завершеності. Для цього організатори заходів використовують різні ступені і перилла для подіумів. Крім естетичної, дизайнерської складової такі допоміжні елементи виконують практичну роль для комфорту і безпеки виступаючих. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує асортимент високоякісних атрибутів для сценічних платформ.
Сценічна платформа, встановлена ​​в приміщенні або на відкритому повітрі, в будь-якому випадку не може обійтися без додаткових систем безпеки та комфорту використання подіуму. Для цього встановлюються спеціальні допоміжні механізми, що гарантують завершеність усього подиумного комплексу.
 
Одним з таких рішень може бути сходи. Вона виконує важливу роль - по ній виступають на сцені піднімаються безпосередньо на саму платформу. Головні вимоги до таких атрибутів - повна відповідність висоти сходів висоті самого подіуму (щоб не було «пустотних» зазорів), зручні сходинки з оптимальними прольотами, легкість монтажу.
 
Саме такі сходи і сходинки пропонує інтернет-магазин LuxPRO.
 
Сучасні виробники розробляють кілька видів сходових систем:
 
• модульні системи;
• регульовані сходи.
 
Це два найбільш поширених типу, що встановлюються на сучасних сценічних майданчиках.
 
Модельна система передбачає наявність декількох окремих сходинок різної висоти, які комутуються один з одним. Іншими словами, в залежності від висоти сценічного подіуму, до нього прикріплюють один, два, три або більше сходових модуля. Нагадаємо, що головна умова - повна відповідність висоті сцени.
 
Регульовані сходи спеціальну механічну регулювання в залежності від висоти подіуму. Такі модельні варіанти оснащені механізмами, які легко змінюють свою висоту по висоті сцени.
 
Сходи для більшої безпеки і комфорту підйому можуть оснащуватися поручнями і перилами. Металеві перила (переважно алюмінієві) встановлюються безпосередньо на сходи. Найчастіше монтаж поручнів здійснюється тільки на регульовані сходи.
 
Інтернет-магазин LuxPRO також пропонує додаткові механізми для монтажу сходів і перил - кріпильні елементи, що стискають скріпки, зчіплюючі скоби, поручневой хомути та інші механізми.

Унікальна можливість купити Сходинки, перила для подіумів за кращою вартістю в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, замовте Куточки для корпусу акустики і кейсів таких брендів як: Yamaha, Apart, Uniview. Електронний каталог ЛюксПро виконає поставку покупцям в містах: Чернігів, Мелітополь, Нікополь і в ін. міста України.