Інтернет магазин LuxproМузичні інструментиСмичкові інструментиАксесуари до смичкових інструментів

Аксесуари до смичкових інструментів

Аксесуари для смичкових інструментів, купити які пропонує інтернет-магазин LuxPRO, - допоміжні предмети, за допомогою яких музикант досягає максимально комфортної гри на інструменті, а також високу якість звуковидобування. Сьогодні початківцям і професійним музикантам доступні сурдини, містки, шпилі, підборідники, каніфоль і багато інших аксесуарів.

Особливості аксесуарів для смичкових

Різна допоміжна атрибутика застосовується з різними інструментами. Так, наприклад, підборідники і містки використовуються при грі на скрипках і альтах, шпилі - з віолончелями. Сурдини - універсальний аксесуар, що впливає на особливості звуковидобування. Вони обмежують динамку інструменту, кілька приглушують звук.
 
Каніфоль ісопльзуется усіма музикантами смичкових інструментів. Нею обробляються змички, щоб поліпшити звукові якості інструменту.
 
1. Підборідник.
 
Як ми вже відзначили, цей аксесуар використовується з альтами і скрипками. Він з'явився відносно недавно. Функція проста - дати максимальний комфорт музикантові при зіткненні інструмента з підборіддям. Виробники пропонують моделі, за допомогою яких регулюється положення підборідника - проміжне, серединне, бічне.
 
2. Містки.
 
Аксесуар призначений для зниження навантаження на плечові суглоби і шию. Містки дозволяють міцніше тримати альт або скрипку, занадто НЕ задираючи плече і не опускаючи голову. Аксесуари пропонуються в дерев'яному або металевому виконанні. Вони прикріплюються своєрідним лещатами, обов'язково з м'якими підкладками.
 
3. Шпилі.
 
Аксесуар також винайдений недавно. Це спеціальні підставки, досить тонкі (не дарма вони називаються шпилями), що кріпляться донизу інструменту (до контрабаса або віолончелі). Вони дозволяють музиканту простіше грати на інструменті, що не притримуючи його ногами. Багато модельні варіанти припускають можливість регулювання висоти.
 
4. Сурдини.
 
На вигляд нагадують гребінки з двома або трьома зубчиками, виготовлені з гуми або деревини. Вони допомагають музикантові при необхідності приглушити звук інструменту, граючи в ансамблі. Сольні музиканти рідко використовують сурдину.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити якісні та недорогі аксесуари для смичкових інструментів від топових виробників - Kapok, Antoni, Yamaha та інших.
Аксесуари до смичкових інструментів з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань