Екрани для проектора

Бюджетні екрани для проектора це розділ, який дозволить нашим клієнтам придбати недорого необхідного розміру і призначення екран. Для правильного його підбору необхідно розуміти кілька моментів: потужність і технічні показники проектора, розміри приміщення і умови проектування, затемненности. Для цих цілей ми рекомендуємо скористатися калькулятором для підбору проектора або зателефонувати в нашу компанію і отримати консультацію від нашого менеджера. Ну а для тих, хто все ж сам не проти все це зробити, кілька наших порад.

Екрани для проектора Walfix: класифікація та поради щодо вибору

Екрани для проекції від фірми Walfix - це новинка, яку ми недавно почали пропонувати нашому покупцеві. Екрани Walfix це бюджетний варіант для будь-якого бажаючого купити екран для проекції в квартиру або офіс, так само дані екрани часто застосовуються в закладах типу: садочки, школи та вищі навчальні заклади. Екран Walfix дуже зручний і дуже простий в експлуатації для кінцевого споживача, так що навіть ваші діти, часом не без Вашої допомоги, зможуть ним користуватися, без спеціальної на те підготовки або консультації, адже погодьтеся, немає нічого простішого, ніж просто потягнути за ручку і опустити екран - вуаля, він готовий до експлуатації!
 
                        
Є 2 типу екранів Walfix: з механізмом зворотного скручування в тубусі, який можна закріпити на стіні або ж стелі, і на тринозі.
 
Вони мають всього два типи співвідношення сторін, такі як: 4: 3, 16: 9. Стало питання: де можна купити екран Walfix? Елементарно, звернувшись до наших менеджерів Ви відразу одержуєте повну консультацію і нашу допомогу в підборі супутнього обладнання. Якщо якогось екрану немає в наявності, ми можемо привезти екран на замовлення з Китаю. Наш сервіс зможе допомогти Вам у встановленні обладнання, в ремонті, так само хлопці зможуть Вас проконсультувати по методиці експлуатації даного типу екранів. Ми зробимо доставку в будь-який зручний для вас місто в Україні. У нас гнучка система оплати і бонуси у вигляді програми лояльності!

Проекційний екран з ручним управлінням і на тринозі

У цьому ж розділі ви зустрінете кілька моделей, які призначені для використання в домашніх цілях, освітніх, в офісах і торгових центрах. Це моделі від торгової марки Emiter-S. Вони відрізняються в першу чергу своєю вигідною ціною і при цьому гідною якістю. Ці моделі йдуть в декількох варіантах:
 
  • з ручним керуванням;
  • на тринозі;
  • з електронним управлінням і дистанційним управлінням;
  • підлоговий.
У будь-якому випадку, незважаючи від бренду і його ціни - рекомендуємо при виборі як проектора так і супутніх аксесуарів до нього звертатися за професійною консультацією до співробітників нашої компанії, тим самим Ви заощадите свій час, бюджет і не зробите помилку, яка може спричинити повернення товару і багато інших незручностей.

Даруємо можливість підібрати і купити Екрани для проектора (Econom, Elite, Mobile) за вигідною ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замов конференційні мікрофони таких брендів як: Phonic, INTER-M, ECLER. Каталог ЛюксПро привозить покупцям в: Полтава, Нікополь, Павлоград, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Розмір видимої області
Формат екрану