Чохли та кейси

Щоб продовжити термін експлуатації свого музичного інструменту, професійні музиканти забезпечують себе надійними і якісними захисними чохлами і кейсами. За допомогою таких кейсів можна надійно і безпечно транспортувати і перевозити акустичну або електрогітару під час концертів, турне по різних містах і просто на репетиційну базу. Інтернет-магазин LuxPRO створює ідеальні умови для всіх музикантів, які за допомогою зручного каталогу товарів можуть вибрати для себе підходящу модель чохла або кейса.

 

Чохли та кейси для гітари: основні особливості асортименту

Транспортування музичних інструментів супроводжується безліччю ризиків. При перевезенні гітар може статися все що завгодно - різні падіння, удари по музичним інструментам, всілякі подряпини і т.д. Щоб не допустити псування свого дорогого інструменту варто використовувати надійні і якісні чохли або кейси. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує найширший асортимент подібних моделей з наступними характеристиками:
 
  • чохли для акустичної гітари, виготовлені з надійних і безпечних для інструменту матеріалів, що не пропускають вологу всередину, захищають інструмент від пилу і інших шкідливих речовин, знижують ризик розбиття акустичної гітари;
  • чохли для класичної гітари дозволять безпечно зберігати ваш інструмент, виконані в спеціальній формі;
  • чохли для електрогітар, які дозволять вам безпечно транспортувати інструмент на далекі відстані, зберігати надійно його в приміщенні з підвищеною вологістю;
  • кейси для електрогітари, виконані з міцних матеріалів, ваш інструмент буде надійно закріплений в кейсі, тому різного роду поломки виключені;
  • кейси для бас гітари - прямокутні «шухлядки», які дозволяючи зберігати і транспортувати ваш інструмент з максимальною безпекою.

Чохли та кейси для гітар: вигідні умови покупки від LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO кожен музикант зможе купити необхідний захисний чохол для електрогітари, для акустики, бас гітари в широкому спектрі модельного вибору. Ціна на подібну техніку - абсолютно демократична, ми не прикріплюємо до вартості товару додаткові націнки і накрутки. Замовити необхідну модель ви можете за допомогою наших менеджерів зі спеціальною послугою «зворотний дзвінок».

У нас Ви можете підібрати і купити Чохли та кейси за вигідною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете порівняти Мікрофони граничного шару таких брендів як: Alustage, PROLUM, Allen & Heath. Електронний каталог https://luxpro.ua/ виконує доставку які проживають в регіонах: Маріуполь, Черкаси, Житомир, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн