Ігнітор, Баласти, Трансформатори

У багатьох закладах нашої країни ще залишається працювати безліч різноманітного лампового світлового обладнання. До цього устаткування відноситься не тільки різноманітні відомі бренди, але і також звичайні китайські прилади, які ще досить добре працюють і справляються з поставленим перед ними завданням. Не дивлячись на те, що дане світлове обладнання працює в основному добре не дивлячись на свій вік але все таки трапляються неприємні моменти, коли дане обладнання ламається і перестає працювати.

Досить частою поломкою старого лампового обладнання є вихід з ладу Ігнітор. Ігнітор це пристрій який застосовується для запуску газорозрядними ламп. Ігнітор в момент запуску подає імпульси високої напруги (це напруга іноді доходить до 25000В) яке запалює в лампі дугу. Зі сказаного вище можна зробити висновок, що Ігнітор відноситься до основних вузлів світлового обладнання, без якого прилад працювати просто напросто не буде. У той момент, коли трапляється поломка, ми стоїмо перед вибором хто ж все-таки Вам буде робити ремонт цього обладнання. Тут є кілька варіантів. Першим варіантом може бути ремонт обладнання своїми силами, а другий віднести пристрій до спеціалізованого сервісного центру. При виконанні ремонту своїми силами Ви можете звернеться в наш сервісний центр де наші хлопці підберуть для Вас Ігнітор на заміну вийшов з ладу. Цей варіант на перший погляд може здатися самим бюджетним, але це тільки на перший погляд. Тому що якщо Ігнітор встановити не правильно, то він в кращому випадки просто працювати не буде. У гіршому випадки він може не тільки згоріти сам, але і пошкодити інші вузли обладнання через високий вихідної напруги. Також при цьому може постраждати і сама людина, який виробляв безпосередньо сам ремонт. Ще необхідно знати що якщо запчастини встановлюються не в сервісному центрі а самостійно то на них гарантія не поширюється.
Щоб такого не відбувалося ремонт подібного обладнання необхідно проводити в спеціалізованих сервісних центрах. Наш сервісний центр LuxSERVICE проводить ремонт різнопланового світлового обладнання. Ремонт проводять майстри з великим досвідом роботи що, безсумнівно, підвищує якість і швидкість проведення ремонтних робіт. Так само хотілося б відзначити той факт що на всі ремонтні роботи поширюється гарантія терміном на три місяці.

 

Ми пропонуємо замовити Ігнітор, баласт, Трансформатори з актуальної вартості в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, подивіться DMX контролери таких брендів як: Proel, Cover, HALO. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ реалізовує доставку покупцям в регіонах: Запоріжжя, Хмельницький, Тернопіль, а також в усі міста України.