Регулятори гучності звуку

Сучасні акустичні системи настільки пішли вперед у своєму розвитку, що іноді наздогнати постійним зростанням модельного ряду просто неможливо. Однак інтернет-магазин LuxPro допоможе вам розібратися у всіх особливостях акустичних систем сучасного типу, які ми расклассифицировать в зручному в користуванні каталозі. Гучномовці різних моделей, які встановлюються в громадських приміщеннях (вокзали і автостанції, торгові центри та театральні сцени), обов'язково повинні бути оснащені регуляторами гучності. Конструкція перемикача гучності досить проста: в стіну монтується спеціальна плата і коробка перемикачів.

Регулятори гучності: основні особливості і технічні характеристики

Регулятори потужності забезпечують максимальну працездатність сучасних гучномовців і інших акустичних систем, запобігають перевантаження. Термін експлуатації акустики, яка використовує подібні моделі регуляторів гучності, значно підвищується.
 
Основні технічні характеристики, якими володіють моделі перемикача звуку:
 
• майже всі представлені моделі працюють на резисторного типі регуляції;
• всі моделі поставляються з монтажними панелями, більшість панелей відносяться до врізного типу установки;
• білий колір моделей регуляторів звуку дозволяють монтувати подібну техніку в приміщення будь-якого типу, підкресливши інтер'єрні його особливості;

Регулятори звуку від LuxPro: демократична ціна і найвища гарантія якості

Інтернет-магазин LuxPro пропонує покупцям тільки найякіснішу і перевірену на досвіді техніку від кращих світових виробників акустичних систем. Регулятори звуку необхідної моделі ви зможете знайти в зручному каталозі, в якому можна встановити спеціальну систему фільтрації: ціна, виробник, дата надходження та т.д.
 
Купуючи товар в нашому інтернет-магазині, ви автоматично забезпечуєте себе швидкої і своєчасної доставкою в будь-яку точку країни. А також - можливістю придбати і оплатити продукцію будь-яким способом зручним для вас - готівковим або безготівковим.
 
Замовити товар або просто проконсультуватися по всіх вас питанням можна за допомогою спеціальної форми: вкажіть точний час, коли ви будете вільні, і наші менеджери обов'язково зателефонують вам.

Надаємо можливість купити Регулятори звуку за нормальною ціною в каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, поглянь Системи мовного оповіщення та мегафони таких брендів як: Neutrik, K&M, ProCab. Інтернет каталог LuxPRO виконує доставку які проживають в містах: Львів, Дніпродзержинськ, Біла Церква, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Площа озвучування
Макс. частота відтворення
Макс. вхідний опір
Ступінь захисту
Кількість смуг