Камери, Температурні датчики, Вентилятори

Камери або нагрівальні елементи, температурні датчики, вентилятори

В даному розділі представлено кілька видів запчастин, які застосовуються в обладнанні нашого напряму. До цих запчастинах можна віднести камери або нагрівальні елементи, температурні датчики, вентилятори.

В основному ці види запчастин застосовуються в генераторах спеціальних ефектів. Ці запчастини є самими поширеними в цьому сегменті обладнання. Дані запчастини в основному виходять з ладу не з-зи того що вони мають низьку якість, а через специфіку своєї роботи. Наприклад нагрівательние елементи виходять з ладу тому що користувачі використовують погану жидкость або змішують різні види рідини разом. Вентилятори виходять в генераторах ефектів в більшості випадків через те що їх просто напросто заливають рідиною.

Всі ці запчастини мають безліч відмінностей за характеристиками в порівнянні один з одним. Якщо, наприклад, взяти нагрівальні елементи то вони відрізняються по потужності, по напрузі харчування, за способом кріплення, габаритних розмірів, а також за способом кріплення і виду датчика температури. Іноді трапляється так, що в силу якихось обставин ремонт нам необхідно зробити своїми силами.

Сервісний центр LuxSERVICE

То в цьому випадки для того щоб уникнути безлічі проблем зі встановлення якоїсь запчастини ми радимо всім нашим клієнтам проконсультуватись з фахівцями нашого сервісного відділу. Вони допоможуть Вам зробити правильний вибір. Але при цьому Вам необхідно знати, то що запчастини, які встановлюються на обладнання самостійно не мають гарантійного терміну. Це пов'язано з тим, що досить багато випадків, коли при самостійній установці запасних частин вони приходили в непридатність. Тому щоб не допускати подібних випадків ми радимо нашим клієнтам здавати на ремонт обладнання в наш сервісний центр LuxSERVICE.

У сервісному центрі працюють висококваліфіковані фахівці які працюють з подібним обладнанням кожен день.

Пропонуємо підібрати і купити Камери, Температурні датчики, Вентилятори за найкращою ціною в онлайн каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете порівняти Аксесуари для акустичних систем таких брендів як: Neutrik, iTC audio, PROLUM. Інтернет магазин ЛюксПро доставить які проживають в регіонах: Львів, Кременчук, Кам`янець-Подільський, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник