Блоки живлення та плати управління

У даному розділі представлені блоки живлення і пульти дистанційного керування для різного роду пристроїв. Як правило їх установка вимагає специфічних технічних знань і велика помилка рядового обивателя самостійно його замінити, для цього існують спеціалізовані сервісні центри, як наш LuxService.

Блоки живлення та плати управління: застосування і наші рекомендації по заміні

Пульти дистанційного керування досить широко застосовуються в генераторах ефектів, таких як генератори мильних бульбашок, генератори диму, генератори туману і генератори снігу. Пульти дистанційного керування, які представлені на нашому сайті можуть бути встановлені на Ваше обладнання співробітниками нашого сервісного центру LuxService. Також наш сервісний центр здійснює установку пультів дистанційного керування навіть на пристрої, на яких їх не було, для того щоб підвищити зручність роботи з цим обладнанням.
 
Блоки живлення, які представлені в цьому розділі відмінно підходять для харчування різного електронних пристроїв. Блоки живлення застосовуються для харчування ДМХ пультів, лазерів, мікшерів, а також застосовуються для живлення блоку бази радіомікрофонів. Перед вибором необхідного блоку живлення необхідно звернути увагу на величину вихідної напруги, силу струму. За консультацією з підбору та встановлення ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр.

Рекомендуємо підібрати і придбати Блоки живлення та плати управління по виправданій ціні в каталозі інтернет магазину звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, дивись DMX контролери таких брендів як: ProCab, DiMarzio, Pro-Ject. Магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку клієнтам міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Кропивницький і по всій Україні.