Вибір ноутбука, на що варто звернути увагу і що потрібно знати?

Дата публікації 20.07.2020.

Ноутбук - переносний персональний комп'ютер, виконаний в розкладному форматі. Завдяки тому, що ноутбук складається у вигляді книжки, екран і клавіатура захищені від попадання бруду або вологи, механічних пошкоджень при транспортуванні. Легкий, зручний компактний комп'ютер може працювати автономно, без підключення до мережі, за рахунок вбудованого акумулятора.

Вибір ноутбука, на що варто звернути увагу і що потрібно знати?
 • Компактність і зручність

  Приймаючи рішення: "Куплю ноут", зазвичай орієнтуються на характеристики пристрою, такі як:

  • частота і кількість ядер процесора;
  • обсяг і тип жорсткого диска;
  • розмір оперативної пам'яті;
  • тип екрану, його дозволу і розміри;
  • можливості відеокарти;
  • ємність аккумулятору;
  • параметри зв'язку;
  • операційна система.

  Ще кілька років тому купити ноути було не всім доступною розкішшю через високу ціну, а сьогодні широкий вибір гаджетів з прийнятною ціною пропонують традиційні торговельні точки і магазини, які здійснюють продаж по інтернету.

  Вибір ноутбука

  Вибираючи лептоп, слід визначитися з метою його придбання, щоб не переплачувати за можливості, які будуть не потрібні.

  За призначенням можна вибрати:

  Завдання, які стоять перед пристроями різних класів, різні і вимагають певних можливостей. Так, ігровий ноут повинен мати процесор великої потужності, хорошу відеокарту, великий екран з високою роздільною здатністю, об'ємний жорсткий диск. Для навчання або роботи можна обійтися пристроями з більш низькими характеристиками. Нетбуки для виходу в інтернет не вимагає високої продуктивності і швидкодії, вартість такого пристрою також невелика.

  Мультимедійні ноутбуки повинні:

  • відтворювати відео і музику в хорошій якості;
  • мати потужність, що дозволяє редагувати або монтувати аудіо- та відеофайли;
  • підтримувати високий дозвіл екрана;
  • мати безліч інтерфейсних портів та інших комутаційних засобів.

  При виборі ноутбука варто звернути увагу на виробника: техніка таких компаній, як Dell, Lenovo, Acer і Asus користується популярністю у користувачів. Ці компанії постійно розвиваються і вдосконалюють свою продукцію з урахуванням нових технологічних і конструктивних розробок.

  Ціни ноутбуків залежать від цілого ряду характеристик і особливостей; переглядаючи каталог інтернет-магазину, можна вибрати і замовити пристрій, вартість якого буде відповідати Вашим можливостям. Вибрати і купити ноутбук можна в звичайному магазині, вибравши з наявних або з тим, щоб відповідне пристрій привезли під замовлення, а можна зробити замовлення через інтернет-магазин, ціна в каталозі якого трохи нижче.

  Купити ноут в Києві і інших містах України

  Купити ноутбук або нетбук за розумною ціною для роботи, навчання, ігор, мультимедіа або універсальний пристрій, здатний вирішувати безліч завдань, можна в інтернет-магазині LuxPro (Україна, Київ). Сайт онлайн-магазину має зрозумілу, зручну навігацію, яка дозволяє швидко знайти потрібну категорію товарів, а додаткові фільтри дозволять вибрати і купити ноутбук з певними технічними характеристиками, перебуваючи в будь-якому місті України - Києві, Маріуполі, Запоріжжі, Сімферополі, Одесі, Вінниці, Чернігові, Дніпропетровську, Кривому Розі, Миколаєві, Харкові, Сумах.

  Доставка здійснюється по всій Україні - жителі міст Харків, Миколаїв, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та інших населених пунктів можуть скористатися нашими послугами, замовити онлайн ноутбуки та інше обладнання за доступними цінами через інтернет-магазин LuxPro.

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: