• Світлодіодна LED голова SM-B30150RS
    • New Light
    • 37 125грн
      В наявності
      Склад: Одеса
      LUX-105340
    • Оплата:
      • Післяплатою — ТАК
      • Готівкою при отриманні — ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Светодиодная голова SM-B30150RS мощностью 320 Вт на лампе LED LED Luminus 150Вт и LED RGB 8шт х 3Вт. идеально подойдет для сцен, клубов, кафе, баров, ресторанов, караоке баров и выездных мероприятий
    • Програма лояльності
    • 5
      Написати відгук
  • Светодиодная голова SM-B30150RS
    Лампа LED LED Luminus 150Вт и LED RGB 8шт х 3Вт.
    Характеристики:
    • Мощность: 320 Вт;
    • DMX каналы: 34/31/16 CH;
    • Звуковая активация;
    • Автоматический режим;
    • Master/Slave;
    • Цифровой дисплей;
    • Регулируемая частота вспышки;
    • 2 гобо колеса: фиксированное и вращающееся;
    • Цветное колесо;
    • Напряжение питания: AC220-240V/110-120V/50 ~ 60 Гц;
    • Размеры: 330 х 400 х 500 мм;
    • Вес: 12,5 кг.
Кількість світлодіодів: 1
Потужність світлодіода: 320 Вт
Призначення: Для будинків культури, Для нічних клубів, Для дискотеки
Загальна потужність: 324 Вт
Рівень захисту: IP20
Управління: DMX, Master/Slave, Автоматичний режим, Звукова активація
  • LED голови: професійні рухомі світлові прилади для шоу та сценічних інсталяцій
  • Світлове шоу обладнання та як створити вау-ефект із LuxPRO
Середній рейтинг: 5,відгуків: 1
  • 5
Голова на лампах LED LED Luminus 150Вт и LED RGB 8шт х 3Вт. - 3 в одном, очень эффектна и спот и вош и бим..