Акустична система EUL-2/SW
Акустична система EUL-2/SW
Monacor EUL-2/SW - акустична система, повнофункціональний динамік з хорошим відтворенням голосу, відповідний для фонової музики.
Особливості:
- Високоякісний шафа з міцним поліуретановим покриттям.
- 20 см (2 x 8 ") двосмуговий динамік з високою потужністю і дин. 25 мм (1") рупорний твітер.
- Добре збалансований і динамічний звук для мовних і музичних програм.
- SPEAKON з'єднання, поворотний перемикач для вибору потужності, підставка втулка.
- Підтримка сабвуфера корисна для відтворення басів з високими вимогами (наприклад, з EUL-2SUB / SW).
- Цей динамік можна інтегрувати в будь-яку існуючу або нову систему 100 В, просто підключивши його паралельно, за умови, що підсилювач володіє відповідними резервами потужності.
Характеристики:
- тип: пасивний;
- спосіб передачі: 100 В;
- номінальна потужність (RMS): 50 / 37,5 / 25 / 12,5 Вт;
- діапазон частот: 70-19000 Гц;
- система: 2 смуговий;
- басовий динамік: 2 х 20 см (8 дюймів);
- ВЧ-динамік: 25 мм (1 ") ріг;
- кількість динаміків: 3;
- розмір динаміка: 20 см (8 ");
- чутливість: 95 дБ / Вт / м;
- матеріал корпусу: березова фанера / дерево;
- колір чорний;
- монтажний пристрій: стійка рукава;
- Admiss. температура навколишнього середовища: 0-40 ° С;
- розміри: 320 х 485 х 250 мм;
- вага: 8,7 кг;
- вхід: 1 х SPEAKON.
| Країна виробник: | Німеччина |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 8" |
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Пасивна акустична колонка |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Застосування: | Для дому, Для фонового звуку, Для вечірки |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння16 557грн Під замовлення
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння2 028грн Під замовлення
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння4 080грн В наявності
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння8 237грн Під замовлення
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння8 237грн Під замовлення
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння12 397грн Під замовлення
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння16 557грн Під замовлення- Monacorдо порівняння у списку порівняння
9 095грн Під замовлення
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
01.08.2025
Комплексні AV-рішення від LuxPRO це не просто звук, світло й дисплеї. Це атмосфера, яку ви створюєте, емоції, які залишаються, і техніка, яка працює бездоганно. Ми беремо на себе повний цикл від ідеї до інсталяції щоб ваш простір звучав, світився й вражав.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні акустичні системи
- Настінні гучномовці для систем оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)














































.jpg)