Акустичний комплект MA402PB4B
Акустичний комплект MA402PB4B
Акустичний комплект MA402PB4B. Мікшуючий підсилювач потужності DV audio MA-40.2P 1 шт. Мікшуючий підсилювач потужності DV audio MA-40.2P з вбудованим USB-програвачем і FM-тюнером, а також можливістю відтворення через BLUETOOTH. Застосовується у системах фонового озвучування. Оснащений двома мікрофонними входами, двома лінійними входами та лінійним виходом. Управління USB-програвачем здійснюється за допомогою кнопок stop/play, повтор, попередній трек, наступний трек з передньої панелі підсилювача. USB-програвач підтримує USB-флешки максимальним об'ємом пам'яті до 16Гб. Управління FM-тюнером здійснюється також з лицьової панелі підсилювача або з дистанційного пульта керування. Підсилювач виконаний у компактному корпусі заввишки 1,5U для монтажу в рекову стійку не призначений.
Акустична система DV audio PB-4.2 T IP. Двосмугова акустична система для передачі звукового сигналу у приміщеннях ресторанів, торгових центрів, кафе, готелях, офісах, спортивних клубах. Потребу настінного монтажу. Пластиковий корпус з металевими гратами, монтажний кронштейн у комплекті. Декілька режимів роботи. Має рівень захисту IP65, що дозволяє використовувати ці системи на вулиці (OUTDOOR).
Характеристики:
DV audio MA-40.2P:
- потужність: 40W;
- частотний діапазон: 80 Hz – 16000 Hz;
- режими роботи: 70V, 100V, 4-16 Ohm;
- входи:
- - MIC 1, 2: jack 6,3 моно, небалансний, 3 mV/600 Ohm;
- - LINE 1, 2: небалансний RCA, 200 mV/10 КOhm;
- - роз'єм на клемах для підключення антени для FM-тюнера;
- вихід:
- MIX OUT: небалансний RCA, 1000 mV/470 Ohm;
- співвідношення сигнал/шум: MIC 1, 2, 116 dB, AUX 1, 2: 85 dB;
- THD (1 kHz): <1%;
- функції пріоритету: НІ;
- пульт дистанційного керування: є для керування MP3 плеєром, радіо, BLUETOOTH;
- підтримуваний формат USB-плеєра: MP3;
- максимальний об'єм носія: 16GB;
- охолодження: радіатор;
- захист: перевантаження, перегрів, коротке замикання;
- споживана потужність: 50W;
- габарити ШхВХГ: 270 х 70 х 250 (1,5 U);
- вага: 2,8 кг.
DV audio PB-4.2 T IP:
- двосмуговий настінний гучномовець 4"+1.5";
- частотний діапазон: 110 – 18000 Hz;
- потужність гучномовця: 100V - 5W-10W-20W;
- потужність гучномовця: 70V – 2,5W-5W-10W;
- режими роботи: 100V + 8 Ом;
- чутливість: 89 dB;
- звуковий тиск: 103 dB;
- ABS структура корпусу;
- габарити: 216 x 148х132 мм;
- вага: 1,8 кг;
- колір чорний.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 88 дБ |
| Місце встановлення: | Вбудована, Настінна |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Інтерфейси: | Bluetooth, FM тюнер |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
- DV audioдо порівняння у списку порівняння
2 753грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
2 753грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
14 430грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
14 430грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
ТОП-категорії:
- Настінні акустичні системи
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)

















































