Акустичний комплект LA15010MS5W
Акустичний комплект LA15010MS5W
Акустичний комплект LA15010MS5W. Акустична система DV Audio MS-5.2T IP White. Двосмугова акустична система призначена для передачі музики та мовного сповіщення у приміщеннях ресторанів, торгових центрів, кафе, готелях, офісах, спортивних клубах.
Серія MS - має більш прозорий і якісний звук на відміну від серії PB, що добре зарекомендувала себе. Потребу настінного монтажу. Пластиковий корпус з металевими гратами, кронштейн у комплекті. Декілька режимів роботи. Має рівень захисту IP65, що дозволяє використовувати ці системи на вулиці – паркування, фасади будівель, літні майданчики, веранди ресторанів, звук у парках (OUTDOOR).
Характеристики:
DV audio LA-150.4P:
- вихідна потужність: 150 Вт RMS;
- тип вихідного сигналу: 70V, 100V або 4-16 ом;
- мікрофонний вхід: 3mV, 600 Ohms;
- лінійний вхід: 200mV, 10K Ohms;
- частотний діапазон: 80 Hz-16 Khz;
- коефіцієнт нелінійних спотворень (THD) при 1kHz: Не більше ніж 0,5%;
- співвідношення сигнал/шум: AUX 85dB/MIC 115dB;
- розмір ШхГхВ: 435х240х70 мм;
- вага: 6,1 кг.
MS-5.2T IP White:
- двосмуговий настінний гучномовець 5"+1.5";
- частотний діапазон: 70 – 20000 Hz;
- потужність гучномовця: 100V – 7,5W-15W-30W;
- потужність гучномовця: 70V – 3,75W-7,5W-15W;
- режими роботи: 100V + 8 Ом;
- чутливість: 90 dB;
- звуковий тиск: 106 dB;
- ABS структури корпусу;
- габарити: 280 x 170х165 мм;
- вага: 2,4 кг;
- колір білий.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Білий |
| Чутливість: | 90 дБ |
| Місце встановлення: | Вбудована, Настінна |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
- DV audioдо порівняння у списку порівняння
2 753грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
2 753грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
14 430грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
14 430грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Настінні акустичні системи
- Вуличні настінні системи оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)
















































