Сабвуфер інсталяційний VXS3SW
Сабвуфер інсталяційний VXS3S White
Yamaha VXS3S White обладнаний спеціальними конекторами для підключення сателітів, розташованими на задній панелі. Така конструкція дозволяє зменшити кількість каналів підсилювача необхідне для роботи системи. VXS3S White підтримує як роботу з лініями 70В / 100В так і традиційні лінії з низьким опором. Ви навіть можете використовувати низькоомні сателіти з сабвуфером, підключеним в лінію 70В / 100В. А вбудований кросовер забезпечує чисте і м'яке звучання системи при підключенні пасивних сателітів.
Характеристики:
- потужність - 40 Вт (PGM), 80 Вт (PEAK);
- частотний діапазон - 65Гц - 180Гц (-10дБ);
- номінальний імпеданс - 8Ω, 70В / 100В (Рекомендований опір сателітів - 8Ω);
- роз'єми - вхід: гвинтові роз'єми типу Terminal blocks (4pin): Input: +/-, Loop-thru: +/-, вихід для сателітів: гвинтові роз'єми типу Terminal blocks (8pin): +/- (ST1 ~ ST4);
- додатково - настінне кріплення в комплекті;
- діаметр гучномовця - 3,5 ";
- розміри - 322 х 162 х 118 мм;
- вага - 2.7 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 3,5" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Формат акустики: | 1.0 |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Білий |
| Місце встановлення: | Cтельова |
| Застосування: | Для фонового звуку |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 2 роки |
| Вага: | >1 кг |
- Yamahaдо порівняння у списку порівняння
8 865грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
5 259грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
19 608грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
19 608грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
26 778грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
26 778грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
5 544грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні акустичні системи



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)
















































.jpg)

