Контролери управління

Успішність проведення концертів, різних музичних фестивалів і заходів безпосередньо залежить від якості, здавалося б, незначних і маленьких технічних атрибутів, але неймовірно важливих. Процес запису і обробки звуку залежить від якісних процесорів, програмного забезпечення та інших показників. А ось зручність і комфорт при виконанні музики наживо - це вже завдання маленької, але дуже значною акустичної техніки.

Звукові контролери: основні завдання та особливості модельного ряду

Однією з різновидів такої техніки, яка використовується музикантами при проведенні живих концертів, є контролери управління звуком. Це невеликі і компактні панелі, які дозволяють мобільно і оперативно змінювати показники гучності, управляти звуковими ефектами, перемикати різне обладнання і т.д.
 
Основні характеристики, які можна виділити серед асортименту представлених моделей контролерів:
 
• контролери управління звуком представлені в моделях найвищої надійності і якості, при непередбачених пошкодженнях під час живого виступу вони не виходять з ладу, а продовжують функціонувати в нормальному режимі;
• інтернет-магазин LuxPro пропонує найширший вибір дистанційного обладнання: дистанційні пульти для процесорів дозволяють комфортно і зручно перемикатися між інструментами, звуковими ефектами і т.д. під час концерту живої музики;
• всі моделі, представлені в даному каталозі, відзначені найвищою гарантією якості і надійності, які відповідають все європейським і світовим стандартам високоякісного акустичного обладнання.

Звукові контролери та дистанційні пульти: висококласна апаратура від LuxPro

В інтернет-магазині LuxPro кожен професійний музикант зможе замовити собі відповідну модель дистанційних пультів для звукових процесорів або ж оптимальну модель контролера. Купити товар ви можете за найвигіднішими умовами.
 
Доставка здійснює в точно визначений термін, без зволікання і затримок. Оплата товару здійснюється двома способами, які вибирає особисто покупець: готівковим або безготівковим розрахунком. Ціна на товари в каталозі контролерів відрізняється особливою демократичністю і лояльністю.

Інтерфейс для професійної обробки звуку

Відтворення звуку, припинення запису, відключення моніторів - всі ці дії реалізуються за допомогою різних контролерів і блоків управління. Для професіоналів існують спеціальні комутаційні блоки, через які підключається вся звукова апаратура без спотворення звуку. Вони підтримують віддалене управління, дозволяючи вмикати / вимикати монітори і регулювати гучність звучання, управляти записом звуку та ін.
 
Вибираємо звуковий контролер - Контролерів управління існує велика кількість, розглянемо основні:
 • пульти дистанційного керування;
 • комутаційні панелі, до яких підключається техніка;
 • моніторні контролери для колонок;
 • зональні системи з регулюванням звуку в кожній стереозоне;
 • панелі віддаленого доступу - рекомендовані для дому, готелів і офісів;
 • звукові плати - модулі, цифровий інтерфейс для блоків управління.
Без даних пристроїв неможливо якісно управляти професійною звуковою технікою, тому придбання блоку або контролера - обов'язкова частина облаштування клубу, концертного залу чи ресторану.

LuxPRO - комплексний підхід професіоналів

Ми надамо Вам повний спектр послуг:
 • онлайн-консультація або виїзд фахівців на місце, щоб оцінити розміри приміщення і особливості планування;
 • підбір обладнання та поради щодо його розміщення;
 • 3D візуалізація схеми розміщення;
 • продаж і постачання товару;
 • інсталяція обладнання;
 • навчання персоналу правилам експлуатації;
 • сервісне обслуговування і гарантії.
Доставка обладнання по Україні здійснюється за допомогою компаній-перевізників Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом, для платників ПДВ надаємо всі необхідні документи. Маємо гнучку систему знижок для нових та постійних клієнтів.

У нас Ви можете вибрати і замовити Контролери управління за доступною ціною в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете знайти Чохли, сумки, кейси захисні для світла таких брендів як: HECO, HALO, Allen & Heath. Інтернет каталог ЛюксПро привезе покупцям в містах: Полтава, Хмельницький, Нікополь і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
 •  —  грн
Кількість входів
Кількість виходів
Кількість каналів