Контролери управління

Успішність проведення концертів, різних музичних фестивалів і заходів безпосередньо залежить від якості, здавалося б, незначних і маленьких технічних атрибутів, але неймовірно важливих. Процес запису і обробки звуку залежить від якісних процесорів, програмного забезпечення та інших показників. А ось зручність і комфорт при виконанні музики наживо - це вже завдання маленької, але дуже значною акустичної техніки.

Звукові контролери: основні завдання та особливості модельного ряду

Однією з різновидів такої техніки, яка використовується музикантами при проведенні живих концертів, є контролери управління звуком. Це невеликі і компактні панелі, які дозволяють мобільно і оперативно змінювати показники гучності, управляти звуковими ефектами, перемикати різне обладнання і т.д.
Основні характеристики, які можна виділити серед асортименту представлених моделей контролерів:
• контролери управління звуком представлені в моделях найвищої надійності і якості, при непередбачених пошкодженнях під час живого виступу вони не виходять з ладу, а продовжують функціонувати в нормальному режимі;
• інтернет-магазин LuxPro пропонує найширший вибір дистанційного обладнання: дистанційні пульти для процесорів дозволяють комфортно і зручно перемикатися між інструментами, звуковими ефектами і т.д. під час концерту живої музики;
• всі моделі, представлені в даному каталозі, відзначені найвищою гарантією якості і надійності, які відповідають все європейським і світовим стандартам високоякісного акустичного обладнання.

Звукові контролери та дистанційні пульти: висококласна апаратура від LuxPro

В інтернет-магазині LuxPro кожен професійний музикант зможе замовити собі відповідну модель дистанційних пультів для звукових процесорів або ж оптимальну модель контролера. Купити товар ви можете за найвигіднішими умовами. Доставка здійснює в точно визначений термін, без зволікання і затримок. Оплата товару здійснюється двома способами, які вибирає особисто покупець: готівковим або безготівковим розрахунком. Ціна на товари в каталозі контролерів відрізняється особливою демократичністю і лояльністю.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.