Інтерактивні проектори / екрани SMART

 • Сучасні технології сьогодні знаходять активне застосування в різних сферах життя людини, в тому числі і в освітній. Величезну популярність отримали інтерактивні екрани SMART Board, що демонструють найвищий рівень технічних досягнень. Вони дають викладачеві можливість досягти взаємодії з учнем або студентом, зробити процес навчання більш цікавим і ефективним. Використання подібного обладнання відкриває новий, воістину безмежний спектр можливостей. Немає нічого дивного в тому, що проектори та екрани SMART купує більшість освітніх установ і компаній, що піклуються про належну якість своїх послуг.

 • Інтерактивні проектори / екрани SMART

  Наша компанія пропонує своїм клієнтам оригінальну техніку. Ви зможете підібрати оптимальний варіант, і придбати його за актуальною розумною ціною. Крім того, ми робимо доступним інформаційне та технічне сервісне обслуговування. З апаратурою, представленої до продажу, ви зможете ознайомитися у відповідному розділі нашого каталогу.
   
  C допомогою дошки SMART можна використовувати різні корисні додатки, створювати або редагувати документи, переглядати відео. А інтерактивні дисплеї дають можливість навіть писати на них! Було науково доведено, що використання подібної апаратури підвищує результативність навчання. Подібне обладнання є кардинально новим рішенням в сфері освіти. Адже той, кому нудно і нецікаво отримувати знання, просто не пробував робити це за допомогою інтерактивної дошки SMART!

  Зкрани SMART в інтернет магазині luxpro.com.ua

  Придбати її ви зможете в нашій компанії. Ми пропонуємо швидку доставку і оперативне виконання замовлень. У комплекті до деяких моделей дощок і дисплеїв йде оригінальне програмне забезпечення. Якщо ви сумніваєтеся в рішенні і потребуєте консультації професіонала, рекомендуємо звернутися за допомогою до нас. Зрозуміло, це не зобов'язує здійснювати придбання, але дає можливість отримати відповідь на хвилюючі питання. Якісне та надійне обладнання є запорукою досягнення відмінних результатів! Оплату ви можете здійснити будь-яким зручним чином, представленим на сайті. І в якому б регіоні ви не проживали, наша компанія здійснює поставку товару шляхом надійним перевізником. Кращі технології в сфері освіти представлені зараз перед вами!
  Сьогоднішні моделі інтерактивної дошки марки Panasonic дає вибір роботи на дошці як одного так і двох, трьох і більше осіб. Мультитач пропонований на ній дозволить вчителю, керівнику провести колективно навчання, а для бізнес формату створити ефективну роботу колективу. Дошка в нинішній конфігурації розпізнає декілька дотиків до неї. Малювати, писати і пересувати об'єкти тепер можливо лише 1 рукою, в комплектації є: стилус, багатофункціональний маркер з вибором потрібного кольору, гумка.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.