Комутатор USB

Комутатор USB - пристрій для передачі сигналу і даних між декількома пристроями з підтримкою з наявністю USB роз'єму. Для роботи комутатора немає необхідності виконувати фізичне відключення і перепідключення пристроїв.

Комутатор USB: характеристики, модельний ряд

Функції USB комутатора:
 
1. Виконувати автоматичне тестування USB пристрою.
2. Відображення або приховування доступу до обраного USB пристрою для захисту даних.
 
Складові частини USB комутатора:
 
• Схема з встановленим програмним забезпеченням, яка запускається при контакті з пристроєм.
• Зовнішнє програмне забезпечення з встановленими утилітами для комутації з пристроями.

Модельний ряд USB комутаторів

Kоммутатор 8x1 портів USB версії 2.0 VS-801USB
 
Комутатор виконує увімкнути вибраний пристрої для передачі даних, а також його відключення. З його допомогою можливо підключитися між 8 входами з підтримкою одного приймального пристрою, яке працює в режимі USB версії 2.0. Можливо управління за допомогою спеціального ІЧ-пульта, який йде в комплекті, завдяки наявності інтерфейсу Ethernet і RS- 232. Таким же чином проходить оновлення програмного забезпечення. Установка ведеться на стандартну 19-дюймову стійку.
 
Kоммутатор 4x1 портів USB версії 2.0 VS-401USB
 
Комутатор адаптований для прийому сигналів від 4 підключених пристроїв з інтерфейсом USB 2.0. Завдяки компактному корпусу tools від фірми Kramer можливо встановити прилад на стандартну стійку 19 дюймів. Бічна панель управління оснащена спеціальними кнопками для перемикання сигналу на один з чотирьох входів. Контроль виконання команд виконує через спеціальний інфрачервоний пульт, що дозволяє управляти пристроєм дистанційно. Це оптимальне співвідношення ціна і якість, тому такий пристрій користується великим попитом серед покупців.
 
Механічний комутатор 4x1 портів USB VS-41USB
 
Комутатор механічного типу призначений для підтримки USB інтерфейсу з підтримкою 1 входу з 4 можливих. Кнопки на бічній панелі призначені для вибору одного пристрою, куди буде спрямований сигнал. Для проведення механічної пасивної комутації не потрібне підключення до мережі. Корпус digitools від фірми Kramer дозволяє встановити прилад на стандартну стійку 19 дюймів.

Ми пропонуємо купити Комутатор USB за вигідною вартістю в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, дивіться Кейси, чохли, сумки таких брендів як: Color imagination, Free Color, Magnat. Каталог LuxPRO реалізує доставку в міста як: Харків, Івано-Франківськ, Павлоград, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн