Комутатор DisplayPort

Комутатор DisplayPort призначені для перемикання сигналу між двома дисплеями. Підтримка високого дозволу, аудіо, мультимедіа і USB роблять комутатор DisplayPort універсальним в установці.

Комутатор DisplayPort: характеристики, модельний ряд

Графічні виходи дозволяють переключитися між кількома пристроями. З їх допомогою виконується розподіл сигналу для швидкісної обробки. Користувачеві доступні широкі можливості: змінювати і контролювати сигнал, передавати його між пристроями і обмінюватися інформацією з одного носія на інший.
 
Дана модель активно використовується в обладнанні комп'ютерних систем. Комутатор DisplayPort дозволяє розподілити інформацію між пристроями відповідно до норм, захищати цифровий сигнал від перешкод на всіх елементах єдиної системи. Комутатор дозволяє виконувати перемикання одночасно між декількома джерелами сигналу. Швидкісне перемикання дозволяє моментально перейти на необхідний вхід до вибраного пристрою. Завдяки простоті і ефективності роботи системи користувач не зазнає ніяких труднощів в управлінні.

Модельний ряд комутаторів DisplayPort

VS-21DP-IR
 
Дана модель DisplayPort комутатора призначена для передачі звукового сигналу з максимальною швидкістю 10,9 Гб / сек, для відео - 2,7 Гб / сек. Комутатор підтримує цифровий звуковий сигнал у всіх доступних форматах. Завдяки виходу Display Port комутатор підтримує передачу з високою роздільною здатністю, а також підтримку HD CP і HD TV. Наявність нескольки входів, а також широка пропускна здатність роблять дану модель універсальної в застосуванні.
 
VS-12DP-IR
 
Комутатор управляється за технологією ІК і відрізняється високою чутливістю в передачі звукового і відео сигналу. Відмінною рисою є підтримка дозволу ультра HD з роздільною здатністю до 2560 на 1600 пікселів. При установці такого обладнання користувачеві гарантований абсолютно чисте звучання і чітке зображення.
 
Така особливість в роботі системи дозволяє домогтися поліпшення якості сигналу з найменшими перешкодами. Пристрій відповідає стандарту HD CP. Виробник подбав про якість збірки передавача, а також про наявність дистанційного управління за допомогою спеціального ІК пульта.

Рекомендуємо купити Комутатор DisplayPort за нормальною ціною в каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете подивитися Програмне забезпечення для лазерного шоу таких брендів як: Remo, LedEX, ROCKBAG. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку жителям міст: Одеса, Львів, Тернопіль і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн