Акустичні ударні установки

В нашому інтернет-магазин LuxPRO ви зможете купити якісні акустичні барабанні установки: барани для тренувань, для студії, для якісної гри і звукозапису.

Акустичні барабани: основні особливості вибору

Для початку слід визначитися з кількістю барабанів, що входять в установку. Якщо ви початківець барабанщик і установка необхідна вам для початкових тренувань, то ідеальним варіантом буде чотирьох окремих барабанів. До складу таких моделей входять всі необхідні барабани, що володіють стандартним набором звуків: підлоговий том, альт-том, бас-барабан (так звана «бочка») і основний барабан (робочий).
 
Такого типу барабанні установки розробив відомий музикант Рінго Стар - беззмінний барабанщик легендарного гурту The Beatles. На такій конфігурації грають, до речі, не тільки новачки, але і професійні барабанщики - Ал Фостер, Бадді Річ та інші. На таких моделях можна грати різні музичні напрямки - блюз, рок, Джах.
 
П'яти і шести одиничні установки підійдуть для більш просунутих музикантів. Такі барабани розширюють діапазон звучання, з їх допомогою можна грати музичні напрямки фьюжн, рок та інші.
 
Далі слід звернути увагу на матеріали виготовлення інструменту. В якості основи завжди береться дерево. Найбільш популярний варіант виготовлення барабанних установок - це клен. Дана деревина дає прекрасний збалансований тон для звучання. Барабани з берези дозволять грати більш яскраво і насичено, так як саме дерево володіє певною жорсткістю. Американська липа є часто альтернативою клену і березі, прекрасно виглядає зовні, коли липу покривають лаком.
 
Також необхідний елемент в кожній барабанній установці - це тарілки. Вони можуть бути литими, коли виготовляються вручну з сплавів різних матеріалів. Це найбільш дорогі моделі, так як процес лиття тарілок досить трудомісткий. Також тарілки бувають листовими - вирізаються з шматків металу.
 

Переваги покупки барабанів в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити барабанні установки на вигідних умовах:
  • широкий асортимент класичних інструментів і оригінальних моделей (наприклад, барабани зі стільчиком);
  • можливість доставки товару в будь-яке місто України і оплати будь-яким зручним способом.
Барабанні установки в Україні представлені в нашому каталозі від кращих світових виробників і брендів.

У нас Ви зможете підібрати і замовити Акустичні ударні установки за вигідною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете порівняти цифрові консолі таких брендів як: Beyerdynamic, Cover, UDG. Каталог LuxPRO привезе клієнтам в регіонах: Житомир, Суми, Тернопіль, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість барабанів
Матеріал робочого барабана
Конфігурація
Гарантія