Бас-гітари

Основною і невід'ємною частиною музичного наповнення в кожному стилі музики (від джазу до року) є ритм-секція, яка включає в себе барабани і бас. Саме бас-гітара додає музиці глибину, наповнює її, качає драйвом і щільністю. Саме бас є потужним фундаментом в міксі, який іноді змушує серце битися в ритм з музикою і зриватися в танці, а іноді навпаки - товстими струнами зачіпає найтонші струни душі.

Сучасні бас-гітари в інтернет-магазині LuxPRO

При виборі бас гітари необхідно враховувати наступні моменти: для яких саме цілей, в якому саме стилі Ви плануєте грати, для домашніх занять або для сценічних виступів. Фахівці компанії LuxPRO допоможуть Вам купити бас-гітару згідно Ваших вимог і побажань.
 
При підборі даного музичного інструменту необхідно враховувати, що гітара басова сама по собі грати не буде. Для її підключення необхідні спеціальні гітарні комбопідсилювачі або стеки (підсилювач «голова» разом з «кабінетом»), гітарні кабелі, спеціальні струни, чохол або кейс для транспортування. Також при грі на гітарі з бас-звучанням часто використовують гітарні процесори, педалі ефектів, які зроблять звучання більш потужним, додадуть характерного забарвлення або спотворення.

Що потрібно розуміти при виборі першого музичного інструменту

В першу чергу, потрібно розуміти, чи потрібна тобі саме гітара. Є ж ще безліч музичних інструментів, на яких ти так само поки не граєш. Але все ж якщо твій вибір припав саме на гітару, слід розуміти наступне: складність гри на інструменті не завжди залежить від кількості струн в ньому або клавіш. Наприклад, скрипка має чотири струни, а труба - всього три клавіші, але вони вважаються одними з найбільш складних інструментів. Так само важливо розуміти, що якою б хороший або дорогий інструмент не був, вчиться грати від того не легше. Вчитися доведеться.
 
Є кілька факторів, що впливають на вибір першого інструменту:
 
1. Музичні смаки.
2. Перспективи на майбутнє.
3. Бюджет.
 
Що стосується музичних смаків, то тут просто: що слухаємо - то і граємо. Або точніше просто хочемо пограти. Чисто для себе. В такому випадку сильно заморочуватися не варто. Досить буде купити звичайну акустичну гітару. Цього цілком достатньо для занять вдома, аккомпанирования, а головне - ніякого додаткового обладнання вона не вимагає, крім різного типу дрібниць (медіатори, каподастри, тюнери, ремені, струни і т.п.), на відміну від інших типів гітар.

Гітари: призначення, класифікації, особливості

Всі акустичні гітари між собою візуально можуть здаватися схожими. Ключовими факторами, що відрізняють їх і впливають на звук є: матеріали грифа і деки (різні типи дерева), якість збірки (конвеєр або ручна збірка) і використовувані струни.
 
Якщо ти вже конкретно знаєш, для чого тобі потрібна гітара, ти визначився, яку музику плануєш грати, в якому стилі, один або з колективом, в такому випадку потрібно вже більш серйозніше поставитися до вибору інструменту.
 
На сьогоднішній день існує безліч гітарних форм і виробників. Але вже понад півстоліття незмінними лідерами популярності і, на наш погляд, по зручності серед електрогітар є гітари типу «страт» (форма ідентична легендарному FENDER STRATOCASTER) і «ліс пол» (нагадує GIBSON LES PAUL). Початківцю музикантові навряд чи буде зручно грати на різних так званих «рогатих» гітарах або «гітарах-стрілах». Це красиво, але не завжди зручно. Тому не заморачивайтесь довго над формою і дизайном, беріть класику і ніколи не помилитеся. Це універсальні форми, і підходять практично для всіх стилів музики.
 
Якщо розглядати гітари більш детально, то можна виділити кілька різних особливостей: конструкція грифа, тип звукознімачів, тип струнотримача і т.п. Гриф гітар буває: вклеєний, на болтах і наскрізний. Від цього, найчастіше, залежить сустейн - тривалість звучання гітарного звуку. Звукознімачі також бувають різних типів: «хамбакери» і «сингли». Їх відмінність можна почути на практиці.

У нас можливо вибрати Бас-гітари за доступною ціною в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замов театральні прожектори таких брендів як: AKG, D`ADDARIO, INTER-M. Магазин LuxPRO виробляє доставку клієнтам регіонів: Київ, Черкаси, Луцьк, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість струн
Струни