Кейси, чохли, сумки

Сучасна акустична апаратура - справа дорога, а тому вимагає максимально відповідального підходу до її зберігання і транспортування. Музиканти, композитори, звукорежисери потребують повному комплекті пристосувань, які дозволять надійно захистити дорогу техніку від всіляких поломок. Інтернет-магазин LuxPro пропонує кожному покупцеві найширший асортимент подібних конструкцій, які забезпечують надійний захист музичної техніки, зводять нанівець ризик поломок і несправностей.
 
Ми пропонуємо кращі в порівнянні ціна-якість чохли. Це чохли для: мікрофонних стойек, акустичних колонок, світлових стійок, пюпітрів. Всі чохли зроблені з міцних матеріалів, як правило нейлону. З повним асортиментом моделей Ви можете ознайомитися на сайті а при бажанні приїхати "помацати" в нашому роздрібному магазині. Пропоновані нами аксесуари для акустичних систем будуть незамінні для перевезення і транспортування вашого обладнання.

Рекові кейси для звукової апаратури: основні особливості асортименту

Рекові кейси завоювали широкий авторитет серед професійних музикантів. Таке обладнання дозволять надійно транспортувати музичну апаратуру під час концертів, турне, безпечно зберігати техніку в студіях і в інших приміщеннях. Конструкція таких кейсів максимально грамотно продумано розробниками. Інтернет-магазин LuxPro надає широкий вибір кейсів для зберігання акустичної техніки від найвідоміших і авторитетних світових брендів.
 
Основні особливості асортименту в нашому інтернет-магазині:
 
• кофри для транспортування звукового обладнання представлені в широкому спектрі моделей, які відрізняються компактними розмірами, якістю конструкції, максимально надійними матеріалами виготовлення;
• в нашому інтернет-магазині представлені моделі реків для зберігання музичних інструментів, також для додаткових звукових атрибутів, різної апаратури (звукових процесорів, програвачів тощо).

Кейси для зберігання музичної техніки: особливості покупки в LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro - це ідеальна торгова площадка для здійснення заповітної музикантської мрії. У нашому магазині найширший асортимент акустичної техніки різного типу і видів. Одне з основних напрямків нашої діяльності - це забезпечення музикантів надійним обладнанням для зберігання та транспортування акустичних пристосувань і інструментів.
 
Замовити необхідну модель товару ви завжди зможете за допомогою спеціальної форми замовлення або зв'язатися з нашими фахівцями в будь-який зручний для вас час. Можливість купити рек надається одночасно з можливістю сучасної доставки, ціна на яку - сама мінімальна і демократична.

Безпека при транспортуванні акустичних систем забезпечують надійні чохли, представлені в каталозі інтернет-магазину LuxPro. Багато музикантові намагаються відповідально ставитися до створення ідеальних умов для надійної перевезення та зберігання своєї дорогої апаратури. Інтернет-магазин LxuPro - головний помічник у цьому відповідальному заході, який створює широкий асортимент всіляких додаткових атрибутів до захисту акустичних систем від впливу різних зовнішніх факторів.

Чохли для акустики: основні особливості асортименту і характеристики

Чохли для акустичних систем представлені в широкому спектрі вибору різних модельних варіантів. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, що відповідає всім європейським стандартам якості. Серед основних особливостей асортименту чохлів для акустики можна виділити наступні позиції:
 
• виготовлені з матеріалів найвищої якості: в основному це 600-D нейлон, що володіє максимальними властивостями міцності і зносостійкості;
• внутрішня фурнітура сконструйована максимально грамотно і надійно: поміщається акустична система гранично захищена;
• обладнані внутрішніми підкладками з м'якого трикотажу, а також додатково оснащені шаром захисної спеціальної піни;
• виконані в строгих класичних дизайнах, що дозволяють створити максимально живий образ справжнього професійного музиканта;
• використовуючи при транспортуванні захисні аксесуари, ви забезпечуєте своєї акустичної системі більший термін експлуатації, гарантуєте їй безпеку в екстремальних ситуаціях.

Чохли для акустичних систем: вигідні пропозиції від LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro цінує довіру своїх клієнтів і постійно робить все можливе, щоб забезпечити їх не тільки найширшим вибором модельних варіантів акустичного і захисного обладнання, але і зробити максимально вигідні умови покупки. Так, наприклад, купити необхідний товар можна з можливістю доставки в будь-яку точку країни - швидкої і своєчасної. Ціна на всю продукцію встановлюється в максимально демократичних межах.
 
Замовити потрібну модель обладнання ви можете в будь-який час на нашому сайті, скориставшись формою замовлення або ж замовити зворотний дзвінок від наших менеджерів.

Ми пропонуємо купити Кейси, чохли, сумки по виправданій вартості в магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, замов контролери управління таких брендів як: BOSCH, DiMarzio, Levy`s. Онлайн магазин ЛюксПро виконає поставку покупцям в регіонах: Львів, Кривий Ріг, Чернівці, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн