Лазери з 2D / 3D ефектом

Коли до нас приходять або звертаються власники нічних клубів, дискотек або просто розважальних центрів і просять допомогти підібрати обладнання, яке здивує їх відвідувачів, ми рекомендуємо звернути увагу на лазерні шоу системи з 2D або 3D ефектом. Це шоу обладнання не тільки створить неймовірно яскраве уявлення, а й додасть особливого шику будь-якої вечірки, для будь-якої статі і віку.

 

Особливості об'ємних шоу систем

Нічні клуби, дискотеки, виставкові зали з недавніх пір обов'язковим атрибутом для створення лазерного шоу купують або беруть в оренду різнопланового типу шоу системи. В даному розділі ми представляємо одні з найпопулярніших шоу систем - проектори з 2D / 3D ефектом.
 
Даний тип обладнання при роботі проектує голографічні малюнки, які без спеціальних окулярів ми бачимо в обсязі. Це можуть бути геометричні фігури, анімаційні картинки людей, тварин або машин. Все лазера з 3D ефектом в своїй комплектації мають внутрішню плату пам'яті, куди попередньо записуються програми, які проектують анімаційний контент в авто режимі, або за допомогою активації на звук. Ну а для любителів бажаючих творити, ми пропонуємо можливість придбати лазерні шоу системи з програмним забезпеченням ILDA, яке докуповується додатково.
 
Звертаємо вашу увагу, що лазера з з 2D / 3D ефектом мають досить потужні випромінювачі і призначені не для довгострокової роботи, тому використовуйте їх ефективно в поєднанні з світлодіодними ефектами, роблячи паузи в роботі апарату, для тривалого терміну служби. В ідеалі краще використовувати лазерні шоу системи в режимі звукової активації, так щоб після закінчення музичного супроводу він вимикався а більш дорогі моделі заводити по ДМХ і управляти з пульта оператором.

Чому лазери з 2D, 3D ефектом купити краще в luxpro.com.ua

Лазери з 3D ефектом купити краще в нашому магазині, чому запитаєте ви? На відміну від більшості інтернет - магазинів вам доводиться купуючи лазер свій вибір здійснювати виходячи: з фото на сайті, технічного опису та в кращому випадку відео контенту. Наша компанія пропонує прийти в наш шоу рум і вибрати вподобане устаткування виходячи з побаченого особисто, або звернувшись за допомогою до наших консультантів, які онлайн підготують вам варіанти апаратів з відео презентацією їх роботи.
 
При замовленні проектора з 2D і 3D ефектом ви завжди можете розраховувати на тих. консультацію нашого сервісного центру Lux Service, який здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування. Доставку вашого замовлення при сумі понад 2000 грн ми візьмемо на себе!

У нас Ви можете підібрати і замовити Лазери з 2D / 3D ефектом по виправданій ціні в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете подивитися Світлодіодні LED диско кулі таких брендів як: NGS, Color imagination, Pro-Ject. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виконає поставку які проживають в містах: Львів, Миколаїв, Рівне і в будь-яке місто України.