Рухомі голови WASH

Вибираючи професійне сценічне або дискотечне освітлення для нічного клубу, ресторану перед вами відкривається двері в світ якісних освітлювальних систем, серед яких на першому місці ви зустрінете рухомі голови WASH або професійною мовою прилади динамічного світла. Підбираючи потрібну рухому "голову" WASH, Вам необхідно чітко розуміти її можливості і порядок її використання. Всі рухомі "голови" WASH управляються за допомогою DMX контролерів і в цьому ми радимо звернути увагу на продукцію LIGHTCONVERSE безсумнівно лідера в Україні та за її межами в софті для проектування та управління світловим обладнанням.

Рухомі голови WASH: заливний дискотечний і сценічне світло

Ми пропонуємо тільки високоякісні світлові прилади, серед них такі бренди, як - ACME, BIG, Coemar, DTS, Light Studio, Nightsun, Robe. Рухомі голови WASH, як правило працюють в парі з рухомим головами SPOT. На сьогоднішній день деякі моделі світлових приладів поєднують в собі можливість і заливного світла - WASH і гобо трафаретів SPOT а деякі і BEAM - узконаправленного променя. Звичайно ж 3 в 1 - задоволення недешеве, тому ми рекомендуємо все ж використовувати окремо кожен апарат.
 
Компанія «Арт Капітал Груп» - це команда фахівців, які забезпечать своїм клієнтам такі послуги:
  1.  
  2. Консультація фахівця в онлайн режимі або особисто;
  3. Допомога у виборі і установці необхідного обладнання;
  4. Розробка техзавдання і проекту інтер'єру;
  5. Асортимент товарів для придбання і їх поставка за вказаною адресою;
  6. Монтаж, налагодження та повний післяпродажний сервіс.
 
Наша фірма пропонує клієнтам товари від відомого бренду LuxPRO. В асортименті освітлювальних приладів фірми ви знайдете голови WASH різної потужності і функціоналу. Найменування від LuxPRO допоможуть стильно презентувати товар, послугу або проект. Вони дадуть простір для створення атмосфери на святі, корпоративі, вечірці. Купуючи WASH голови у LuxPRO ви купуєте товар довговічний, з яскравим спектром кольорів і великої потужності. Вибрати і замовити товари допоможе компанія «Арт Капітал Груп» за розцінками, які вас порадують. Якщо у Вас поламалася світлова голова - звертайтеся в наш сервісний центр, наші АНТИКРИЗОВІ ЦІНИ дозволять вдихнути друге життя в апарат.

Даруємо можливість підібрати Рухомі голови WASH за вигідною вартістю в онлайн каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, знайди Фазоинвертор для корпусу акустики таких брендів як: Kramer, Mott, Zildjian. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ виконає поставку покупцям в: Рівне, Кременчук, Ужгород, а також інші регіони України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Потужність приладу
Ступінь захисту
Загальна потужність
Рівень захисту