Контрабаси

Контрабас - представник сімейства скрипок. Його головною відмінністю, яке в першу чергу впадає в очі, є розмір. Висота смичкового інструменту може досягати 1,8 метра. Звучання у контрабаса густе, низьке. Інтернет-магазин LuxPRO є тією торговою точкою з продажу класичних інструментів, яка надає широкий модельний асортимент від кращих світових брендів.

Контрабаси: модельний ряд і основні характеристики інструментів

Виготовляють музичний інструмент з різноманітних порід дерева. Струни виробляють переважно зі сталі, комбінованих синтетичних речовин або кетгуту. Обов'язковою умовою є наявність обмотки, яка може виготовлятися з нікелю, сталі та інших металів. Смичок для контрабаса може бути двох видів: німецький і французький. Перший більш важкий і короткий. Французький смичок є більш маневреним, оскільки він значно довший.

Габарити цього струнного інструменту істотно різняться. Найбільш компактні моделі можуть бути трохи більше віолончелі. У той час як великі мають 1,8 м. Якщо ви хочете купити контрабас, варто враховувати, що за допомогою шпиля можна трохи змінити висоту.

Контрабаси від LuxPRO: вигідні пропозиції і зручні умови покупки

В інтернет-магазині LuxPRO кожен музикант зможе купити висококласну модель контрабасу. Ціна на інструменти відрізняються максимальним демократизмом, ми не накручуємо ніякі додаткові збори на встановлену вартість. Обрану модель контрабасу можна замовити з можливістю швидкої, своєчасної і надійної доставки. Заповнивши спеціальну електронну форму замовлення на нашому сайті, ви швидко станете власником нового інструменту. Також з усіх питань ви завжди можете зв'язатися з фахівцями нашого інтернет-магазину.

У нас Ви можете підібрати і замовити Контрабаси за кращою вартістю в каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете купити Приймально-передавачі DMX таких брендів як: Alustage, Mott, HECO. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку які проживають в регіонах: Одеса, Суми, Чернівці, а також в усі міста України.