DMX-інтерфейси Lightconverse

У нас на сайті ви зустрінете величезний асортимент шоу світлового обладнання, який відрізняється за потужністю, функціоналом, застосування і ряду інших чинників. Але все ж єдине, що об'єднує світлову продукцію, яка застосовується в освітленні це те, що для її управління необхідна система управління і як не можна краще за своїми характеристиками, відгуками клієнтів підходять USB контролери LIGHTCONVERSE, які широко відомі по всьому світу. На них проводяться як масштабні заходи у вигляді світлових шоу на Олімпійських іграх, так і для проведення весіль, урочистостей, дискотек в нічних клубах.

DMX-інтерфейс Lightconverse: призначення і принципи роботи

Для початку розберемося, що ж пропонується вам як система управління. DMX стандарт це один з варіантів передачі сигналу в цифрі, який йде від контролера до світлових приладів, а також обладнанням спеціальних ефектів, лазерних шоу систем. Міжнародні виставки та практичне застосування систем LIGHTCONVERSE, вивело даний бренд безсумнівно в світові лідери в сфері технологічного забезпечення індустрії масових розваг - програмний продукт і софт LIGHTCONVERSE. Системи управління LIGHTCONVERSE дадуть можливість створювати в 3D попередні сцени і дозволяють здійснити всі найнеймовірніші бажання в світловому оформлення вашого шоу. Звертайтеся до нас у відділ роздрібних продажів і наші менеджери по роботі з клієнтами підберуть потрібну Вам модель, виходячи з кількості використовуваного світлового обладнання і звичайно ж ваших побажань.
 
Якщо Вам потрібно світлове шоу і ви думаєте який DMX контролер купити, пропонуємо Вашій увазі НАШІ РОБОТИ - «Graff.in». Нічний клуб · Караоке, Русанівка | Приватний заміський розважальний комплекс та ін. В яких встановлені DMX контролери LIGHTCONVERSE. Купуючи дані будь-яку систему управління, попередньо рекомендуємо отримати консультацію фахівців нашого сервісного центру LuxSERVICE. А при необхідності настройки сцен на необхідне світлове обладнання, наш технічний відділ не тільки налаштує ваше обладнання, але і навчить користуватися ваш персонал і надалі візьме на сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування Ваш заклад.

Система управління Lightconverse - сервіс і найкраща ціна від LuxPRO

Для якісного освітлення нічного клубу, ресторану, театру і будь-якого ін. Розважального закладу пропонуємо Вашій увазі світлове світлодіодне обладнання італійської компанії DTS - світового лідера в сфері професійного висвітлення. У нашому інтернет магазині ми пропонуємо даний продукт за приємною знижку 7%, ну а якщо ви придбаєте крім цього ще й комплект світла, то ми Вам надамо всі 15%, не тільки на цю покупку але і на всі наступні покупки в нашому інтернет магазині luxpro .com.ua.

Рекомендуємо підібрати і замовити DMX-інтерфейси Lightconverse за нормальною вартістю в каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, поглянь заливальні лазери таких брендів як: New Light, ParkAudio, UDG. Магазин LuxPRO привезе покупцям міст: Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, а також ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість каналів