XLR панельний

Без додаткових приладів, деталей і різних технічних атрибутів не обійтися жодному музикантові. Дійсно, музична діяльність - це використання десятків дрібних проводів, панелей, роз'ємів і іншого, що робить можливим створення музики, репетиції в колективі, виступи на концерті. Інтернет-магазин LuxPRO враховує всі нюанси сучасної діяльності професійного музиканта, а тому підбирає асортимент своїх товарів з максимальною турботою про кожного свого клієнта. Тут ви зможете знайти і купити акустичні прилади різного типу і в широкому модельному асортименті.

XLR для панелей: основні конструктивні особливості та характеристики асортименту

Для начала следует сказать несколько слов о назначении такого типа разъема. Разъем XLR предназначен в первую очередь для соединения различной акустической техники и видеоаппаратуры между собой. Это очень удобный и грамотно продуманный разъем. Представленный варианты – панельный XLR разъем, который предназначен для монтажа на различную аппаратуру и акустические системы.
 
Особенности модельного ряда панельных разъемов представлены в следующих позициях:
 
• XLR панельный можно купить в двух основных вариантах, отличающихся по типу разъема: так называемый разъем папа и разъем мама;
• подобный коннектор в панельном варианте отличается максимальной простотой монтажа и установки: за пару минут каждый музыкант сможет установить XLR панельный на свое оборудование;
• представленные разъемы отличаются максимальной надежностью и износоустойчивостью: один такой разъем прослужит вам не один и даже не пять лет.
 

Панельні роз'єми типу XLR: вигідна ціна і спеціальні пропозиції від LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO надає найширші можливості покупки необхідних товарних моделей для справжніх професіоналів музичної діяльності. Ми спеціалізуємося не тільки на висококласної акустичної апаратури або високоякісних музичних інструментах. Ми також надаємо можливість замовити додаткові атрибути та прилади для сучасних систем: роз'єми, кабелю, всілякі кріплення і т.д. Демократична ціна і максимально зручний процес замовлення - ось ті основні особливості, які покликані полегшити ваше життя з LuxPRO. З усіх питань ви можете завжди звернути до наших консультантів.

 

У нас Ви можете вибрати XLR панельний по актуальній ціні в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, дивись Струбцини для світлового обладнання таких брендів як: Dell, Mott, Cordial. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам регіонів: Запоріжжя, Кропивницький, Тернопіль, а також інші міста України.