Кріплення с підлоги під проектор

Додаткове обладнання для проекторів має відповідати наступним критеріям - зручність установки, комфорт використання, максимальна надійність. Наш інтернет-магазин підбирає саме такий асортимент допоміжних елементів для проекторного обладнання. Один з найбільш важливих елементів для комфортної роботи з проектором - це спеціальні кріпильні штанги.

SMS кріплення Aero variable для проекторів: основні особливості

У деяких приміщеннях (офісах, університетських аудиторіях) проектори встановлюються просто на якісь підставки. Іноді такий варіант прийнятний тільки для короткочасного використання обладнання, однак для тривалого застосування саме в даному приміщенні такий варіант установки не актуальний.
 
Для комфортного кріплення проектора необхідно використовувати стельові штанги, купити які можна в різних модельних варіантах. Перше, на що слід звертати увагу при покупці кріпильного кронштейна, - це його максимально витримується навантаження. В цілому, тут немає нічого загадкового. Вага проектора не повинен перевищувати даний показник.
 
У різних моделях проекторних кріплень такою силовою вага різний, розрахований на різні моделі обладнання. Варіант Aero variable розрахований на навантаження в дванадцять кілограмів. В принципі, така силова навантаження оптимальна для багатьох проекторних установок.
 
Ще один параметр, який може вплинути на роботу проектора - це кут обертання кронштейна. Від кута обертання кронштейна залежить рухливість самого проектора. Якщо кут обертання становить 360 градусів, то оборуованія зможе обертатися в усіх напрямках. В принципі, це найбільш прийнятний варіант, так як зображенні можна буде подати на будь-яку стіну. Або ж встановити Проекторні дошку в будь-якій стороні приміщення.

Штанги стельові Aero variable в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO представлений широкий асортимент стельових кронштейнів для проекторів від високоякісних виробників. Звертаючись до нас, Ви отримуєте наступні переваги:
демократична ціна і широкий асортимент від кращих компаній;
  • можливість доставки товару в будь-яке місто України;
  • оплата товару будь-яким способом - за передоплатою (банківський переказ) або ж готівкою при отриманні в пункті видачі.
SMS кріплення Aero variable можна купити, звернувшись до наших менеджерів або заповнивши спеціальну форму на сайті.

Ми пропонуємо вибрати Кріплення с підлоги під проектор по виправданій вартості в інтернет магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, знайди Бас-гітари таких брендів як: Shure, dB Technologies, PROLUM. Каталог магазину ЛюксПро привозить жителям міст: Херсон, Тернопіль, Мелітополь, а також інші куточки України.