Кріплення стельові під проектор

Стельові кріплення, що про них потрібно знати, як правильно вибирати і на що варто звернути свою увагу - ці та інші питання ми розкриваємо в даному огляді. А так же підкажемо які бонуси Ви одержуєте починаючи роботу з компанією LuxPRO.

Що важливо знати при виборі кріплення?

Де ви хочете розташувати проектор: дане питання краще розглянути з декількох сторін, таких як Ваше персональне зручність і безпеку оточуючих в момент експлуатації проектора, припустимо якщо Ви вибрали кронштейн.
 
Потрібно розуміти які бувають різновиди кріплень, їх особливості експлуатації і легкість в установці, якщо ж Ви захочете встановити його своїми силами, без виклику майстра додому. Варто звернути свою увагу на кронштейни з можливістю регулювання висоти і з фіксованою довжиною штанги.
 
Штанги у кріплень бувають як круглої форми, так і прямокутної, так само кріплення можуть мати можливість регулювання кута нахилу і поворотний механізм, все це звичайно ж збільшує вартість товару, але тут видно за що.
Обов'язково перед покупкою потрібно з'ясувати, чого Ви чекаєте від кріплення і які функції хочете, щоб він виконував, а для цього необхідно знати наступне:
  1. Висота стелі в приміщенні, де буде працювати проектор;
  2. Розміри проектора: ширина, висота, вага;
  3. Габарити екрану.
Важливо знати, що тільки так і ніяк інакше можна зрозуміти, який з кронштейнів підійде саме Вам. Є не хитра схема для обчислення потрібного для вас приладу, в якій важливу роль відіграє вага проектора і, власне, висота на якій повинен висіти проектор щодо відеопроекційну екрану.
 
Дуже багато компаній виробники вказують максимально допустима вага приладу, який, як Ви розумієте, ніяк не можна перевищувати. Найкраще якщо Ви зупините свій вибір на кріпленні, міцність якого обов'язково буде перевищувати відсотків на 30 вага вашого приладу, так Ви забезпечите себе і своїх рідних, від всякого роду небезпеки падіння приладу, нехай навіть якщо цей шанс зовсім не великий. Якщо простіше, припустимо Ваш проектор важить до 5 кг., В такому випадку варто вибрати кріплення яке витримує прилад від 5 до 10 кг., Але ніяк не від 2 кг до 5 кг, адже ризик поломки і обриву даного кріплення зростає в рази.

У чому плюси покупки товару в магазині LuxPRO?

Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте індивідуальний підхід, навіть якщо покупка Ваша бюджетна, і з якихось причин іншим компаніям здалася не цікава.
 
У нашій компанії Ви знайдете зручний спосіб оплати Вашого замовлення, швидку і зручну доставку в строк. Якщо так трапиться, що знадобиться допомога сервісного відділу - ми готові допомогти.

У нас можливо вибрати Кріплення стельові під проектор за вигідною вартістю в магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, знайди Вуличні LED прожектори таких брендів як: K&M, Phonic, City Light. Електронний каталог LuxPRO виконує доставку покупцям в містах: Київ, Харків, Полтава і в будь-який регіон України.