Ультрамобільні (+ LED) проектори Optoma

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує компактні моделі ультрамобільних LED проекторів, які ідеально підходять для проведення презентацій, перегляду фільмів, фотографій, документів, прослуховування аудіозаписів та ігор без комп'ютера.

Ультра мобільні LED проектори Optoma: вибір і призначення

Компактні, багатофункціональні і легкі у використанні проектори торгової марки Optoma відрізняються своїми унікальними можливостями і характеристиками. Застосування унікальної LED-технології дозволяє не використовувати в конструкції лампи, що запобігає поступову втрату яскравості. Зображення, спроектоване на екран, дуже чітке, з достатнім рівнем контрасту і без зайвих тіней.
 
Використання мобільного проектора передбачає наявність спеціальної інтерактивної дошки. Наша компанія пропонує купити проектор і екран до нього, щоб поліпшити якість роботи пристрою. Проектор оснащений медіаплеєром, динаміком і можливістю бездротового підключення. Файли відтворюються безпосередньо з внутрішньої пам'яті або з додаткових електронних носіїв, в тому числі і мобільних телефонів.
 
Вибираючи проектор, слід спиратися на такі дані: розмір приміщення, де буде встановлений проектор; рівень його освітленості; потрібну якість зображення; потужність світлового потоку. Взявши до уваги всі фактори, Ви гарантовано виберете якісний пристрій.

Вигоди від інтернет-магазину LuxPRO

Займаючись реалізацією обладнання та технічним оснащенням професійним світлом і звуком, компанія LuxPRO заслужила довіру серед клієнтів. Багато в чому завдяки своїм перевагам:
  1. Ми не залишаємо клієнтів напризволяще, а допомагаємо їм в підборі обладнання, відповідного всім вимогам і цілі покупки.
  2. Для того щоб нашому клієнтові було зручно замовити пристрій, ми надали великий список всіляких контактів.
  3. Із запропонованих перевізників, Ви вибираєте найбільш підхожих для Вас.
  4. Банк, готівкові, Приват24, WebMoney, карта Visa, кредит і це ще не всі способи оплати на luxpro.com.ua.
  5. Ціна на проектор і необхідні до нього пристрою дозволяє придбати обладнання кожному бажаючому.
  6. З нами можлива доставка за кордон.
  7. Ми надаємо фірмову гарантію від свого сервісного центру.
Послуга «Кнопка зв'язку» дозволяє отримати необхідну інформацію в гранично короткі терміни. Залиште свій телефон, і ми передзвонимо Вам менше ніж через хвилину.

У нас Ви можете придбати Ультрамобільні (+ LED) проектори Optoma по виправданій вартості в каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву. Также, Ви можете знайти IP-системи оповіщення таких брендів як: D`ADDARIO, Adeo, . Інтернет магазин ЛюксПро виконає доставку клієнтам регіонів: Запоріжжя, Львів, Кропивницький, а також в усі міста України.