Роз'ємні планки для корпусу акустики

Підвищити комфорт використання акустичного обладнання - ось першочергове завдання професійного музиканта. Адже наявність високоякісної дорогої апаратури ще недостатньо: наявність тієї чи іншої моделі АС ще не забезпечує зручність і комфорт її експлуатації. Тому розробники сучасних систем акустики пропонують кожному власнику апаратури прекрасні варіанти оснащення обладнання додатковими деталями і пристосуваннями. Інтернет-магазин LuxPro пропонує найширший вибір подібних пристосувань. У нашому каталозі представлені моделі найкращих і надійних світових виробників.

Рознімна планка для корпусу АС: основні різновиди та особливості асортименту

Представлені моделі рознімних планок монтуються в корпус акустичних систем для того, щоб завжди мати під рукою комфортні роз'єми для більшої мобільності акустичної апаратури. Серед представлених моделей можна виділити наступні особливості асортименту:
 
• наявність рознімних планок різних конструктивних особливостей: в каталозі представлені як круглі варіанти рознімних планок, так і квадратні моделі;
• всі моделі виготовлені з високоякісного пластику, який підвищує зносостійкість рознімною планки, її безпеку від всіляких замикань;
• моделі металевих планок з так званими роз'ємами «мама» і «тато»;
• кожен музикант і власник акустичної системи зможе підібрати необхідну планку з найширшого вибору розмірних варіантів.

Рознімна планка для акустичних систем: вигідні умови придбання від LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro найбільшою мірою цінує довіру своїх клієнтів, тому намагається максимально забезпечити покупців якісними товарами в широкому асортименті. Замовити товар можна з можливостями, які відрізняються своєю вигодою і надійністю: швидка і своєчасна доставка в будь-яку точку країни, оплата купується рознімною планки будь-яким зручним способом - готівковим або безготівковим розрахунком. При доставці товару ми гарантуємо вам його максимальну ефективність.
 
Купити роз'ємну планку в інтернет-магазині LuxPro - значить забезпечити собі максимальний комфорт використання акустичних систем сучасного типу.

У нас Ви можете придбати Роз'ємні планки для корпусу акустики за нормальною вартістю в інтернет каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, знайди Лампи для стробоскопа таких брендів як: JBL, JB sound, Chauvet. Магазин https://luxpro.ua/ доставить жителям регіонів: Вінниця, Черкаси, Кам`янець-Подільський і по всій Україні.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник