Фазоінвертор для корпусу акустики

Досягти виняткового звучання музичного інструменту – ось мрія, якої прагне кожен музикант, звукорежисер чи клубний ді-джей. Недостатньо лише наявності якісного та дорогого обладнання. Професійні творці музичних шедеврів використовують також як поліпшення звуку різноманітних пристроїв. Одним з таких пристроїв, широко представлений у модельних варіантах в інтернет-магазині LuxPro, є так званий фазоінвертор.

Фазоінвертор для корпусу АС: основне призначення та деякі характеристики

Як відомо, акустичні системи сучасного типу можуть бути двох типів – закриті та фазоінверторні. Особливості таких типів полягають у конструктивних рішеннях того чи іншого обладнання. Акустика закритого типу передбачає наявність на корпусі додаткових пристосувань. Її перевагами є достатня простота використання, також така акустична система має потужні перехідні характеристики. Однак серед недоліків можна виділити досить низьку граничну частотність, що отримується під час роботи з системою.

Фазоінвертор - це спеціальний пристрій, який монтується в корпус акустичних систем. Його завдання – зв'язок внутрішнього простору системи з навколишнім світом. Такий пристрій дозволяє покращити звучання акустичної системи, музичного інструменту.

Представлені в інтернет-магазині LuxPro моделі сучасних фазоінверторів виконані у різних модельних варіантах. Переважно асортимент таких пристроїв складають моделі з якісного пластику. Також будь-який музикант зможе підібрати необхідну модель виключно для своєї акустики, вибравши варіант із широкої розмірної сітки.

 

Інтернет-магазин LuxPro надає можливість кожному професійному музиканту вибрати необхідну модель фазоінвертора з наступними умовами покупки:

  • швидка та своєчасна доставка з гарантією максимального збереження товару;
  • купити та оплатити товар можна будь-яким доступним та зручним для клієнта способом: ви можете скористатися як готівковим розрахунком при отриманні товару, так і грошовим переказом за допомогою банківської картки;
  • замовити необхідну модель фазоінвертора можна безпосередньо на сайті за допомогою спеціальної форми або за допомогою телефонного зв'язку з нашими менеджерами.

Ми пропонуємо вам купити Фазоинвертор для корпуса акустики з актуальної вартості в інтернет магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете обрати профільні прожектори таких брендів як: Sky Sound, Klotz, Mott. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ реалізує поставку клієнтам регіонів: Хмельницький, Мелітополь, Нікополь, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник