Ручки для корпусу акустики акустики і кейсів

Будь-які заходи, де використовується акустична техніка, супроводжуються транспортуванням обладнання. Щоб забезпечити безпеку такого транспортування і комфорт необхідно мати в арсеналі не тільки надійні кейси та рекі, а й додаткові пристосування. Всілякі ніжки, куточки, профілі і ручки для корпусу АС і кейсів дозволяють убезпечити дорогу апаратуру, підвищити комфорт при транспортуванні і перевезеннях.

Ручки для акустичних систем: переваги використання і особливості асортименту

Всі наші повсякденні сумки, рюкзаки обладнані комфортними та надійними ручками, які дозволяють зручно і комфортно їх носити. Акустична апаратура не повинна бути винятком. Інтернет-магазин LuxPro пропонує найширший вибір ручок для кейсів акустичних систем і їх корпусів. Серед основних особливостей асортименту можна виділити наступні позиції:
 
• широкий вибір врізних моделей, які встановлюються безпосередньо або на корпус акустики, або ними оснащуються спеціальні кейси для транспортування обладнання;
• в каталозі представлені також накладні види, які мають максимальну універсальністю: при нагоді їх можна встановити на іншу апаратуру і чи кейс;
• моделі представлені в декількох різновидах: прямі ручки, які не згинаються, ручки відкидні, які згинаються на 180 градусів, а також ручки з встановленим обмежувачем згину до 90 градусів;
• також в каталозі кожен музикант зможе знайти цікаві моделі замикаються для більшого комфорту транспортування.

Ручки для корпусу АС і кейсів: вигідні пропозиції від LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro - ідеальна торгова площадка. Тут кожен музикант, звукорежисер або ді-джей зможе знайти підходящі моделі не тільки якісної апаратури, а й пристосувань для надійної її транспортування. Замовити необхідну модель товару можна в будь-який момент: зв'яжіться з нашими фахівцями, проконсультуйтеся з ними з приводу особливості тієї чи іншої моделі - і зробіть замовлення. Купити продукцію в інтернет-магазині LuxPro ви завжди зможете з можливістю надійної і своєчасної доставки.
 
Варто також відзначити, що ціна на ручки для акустики і кейсів максимально лояльна і демократична. Ми робимо все заради довіри наших клієнтів.

Пропонуємо вибрати Ручки для корпусу акустики акустики і кейсів за вигідною ціною в онлайн каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, дивись Контролери для управління світлом таких брендів як: Emiter-S, Pioneer, K&M. Онлайн каталог ЛюксПро виконає доставку покупцям в містах: Житомир, Мелітополь, Ужгород і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн