Перехідники для комутації акустики

Комфорт музичної діяльності - це перший крок до безперешкодного просування по сходах успіху будь-якого музиканта. Щоб забезпечити такий комфорт, мало мати лише якісну апаратуру акустичного типу, висококласні музичні інструменти. Необхідно також забезпечити себе додатковими атрибутами - роз'ємами, гніздами, кабелями та іншими допоміжними приладами, які дозволяють зробити процес музичної творчості максимально комфортним. Саме тому інтернет-магазин LuxPRO уможливлює широкий вибір величезної кількості такого додаткового інструментарію, який дозволяє швидко і надійно підключити різну апаратуру, з'єднати техніку між собою.

Перехідники на акустику: основні модельні варіанти і їх технічні особливості

Перехідники для різної акустичної апаратури - це ті невеликі, але дуже важливі додаткові атрибути, без яких неможлива ніяка музична діяльність. Здавалося б, як може вплинути на створення, редагування або інші операції зі звуком такі маленькі і непомітні прилади. Однак їх значення дійсно велике - без всяких перебільшень.
Перехідники різного типу являє інтернет-магазин LuxPRO з наступними особливостями:
 
• подвійні перехідники для різної акустичної апаратури: в одному модельному варіанті ви зустрінете два гнізда - з роз'ємом мама і роз'ємом тато;
• перехідники різних конструктивних особливостей для монтажу на апаратуру різних типів: в каталозі представлені прямі перехідники, кутові перехідники та багато інших конструктивних варіанти;
• RCA перехідники в різних модельних варіантах - надійні і якісні атрибути на акустичну апаратуру;
• поодинокі перехідники на акустику також в двох конструктивних варіантах: для роз'ємів мама і для роз'ємів тато.
 

Акустичні перехідники від LuxPRO: ціна демократичного рівня за якісну продукцію

Інтернет-магазин LuxPRO є ідеальним місцем, де реалізовуються мрії будь-якого музиканта. Замовити необхідну модель перехідника на акустичне обладнання ви можете в будь-який час - з допомогою форми замовлення електронного типу. Всю продукцію від LuxPRO можна купити з можливістю доставки в будь-яку точку країни - швидкої і своєчасної.

Унікальна можливість підібрати Перехідники за вигідною вартістю в магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете купити Замки і петлі для кейсів таких брендів як: Electro-Voice, Athletic, DiMarzio. Магазин ЛюксПро виконує доставку клієнтам регіонів: Харків, Херсон, Черкаси і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Роз'єми