Газорозрядні металогалогенні лампи

Металогалогенові світильники - один з видів газорозрядних ламп. Тут застосовується такий же тип світіння, як і в інших газорозрядних світильниках. Під час включення лампи розробляється дугового електричний розряд. При цьому лампа наповнена хімічними елементами, такими як пари ртуті. Останні включають в себе з'єднання, наприклад, йодиди металів.

Галогенове джерело світла

Саме ці зв'язки є галогенними. Речовина не дозволяє парам вольфраму осідати на внутрішній стороні колби лампи. Ці хімічні сполуки вступають в зв'язок з галогеном, утворюючи йодид вольфрамову суміш. При відключенні лампи всі частинки повертаються до електродів. Колба лампи залишається прозорою на довгий час через роботу вольфрамових парів. На даний момент таке джерело світла самий практичний, економний і довго службовець.

Види і місця застосування виробів

Класифікація подібних пристроїв складна. Розподіляються спочатку вони на такі групи:
  • цокольні - бувають одноцокольние, двуцокольние, без цокольні;
  • за типом цоколя - G12, RX7s, E27, E40, G8.5;
  • по спектру світіння - бувають теплі з температурою 2700 К, нейтральні 4200К, холодні 6400 К;
  • за маркуванням - ртутна, дугова, йодідного;
  • за типом установки - частіше зустрічаються газорозрядні вбудовані моделі, підвісні, трекові або накладні.
Газорозрядна лампа може створювати високоякісне випромінювання яскравого світла. Продукцію застосовують для освітлення вулиць, тротуарів, дитячих і спортивних майданчиків, промислові приміщення, в якості підсвічування білбордів. Світіння широкого спектра дозволяє використовувати лампу вдома. Агрономи підключають газорозрядну систему в теплицях або оранжереях. Менш габаритні моделі служать джерелом світла в акваріумах.

Купівля перевірених систем освітлення

Придбання газорозрядних металогалогенних систем - найкраще вирішення проблем зі світлом і економією. Якщо звернетеся в інтернет-магазин LuxPRO, то не прогадаєте з вибором. Наші фахівці допоможуть підібрати і купити необхідну модель газорозрядної лампи. Компанія веде продаж оригінальної брендової продукції: BIG, Nightsun, Osram, Light Studio, Emiter-S, Philips.
 
Фірма надає доставку службами: Інтайм, Автолюкс, Нова Пошта та іншими. Можлива доставка власними кур'єрами. Щоб правильно зробити замовлення, потрібно знати способи оплати. Терміни доставки товару і тарифи можна уточнити у фахівців служб. Пересилання займає від 1 до 3 днів. Якщо ви клієнт ПриватБанку можна скористатися послугами інтернет-банкінгу Приват24 або за допомогою карти VISA або MasterCard. Також здійснюється оплата в кредит, безготівковим або готівковим розрахунком.

Рекомендуємо Вам вибрати і купити Газорозрядні лампи за вигідною вартістю в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, дивись Світлодіодні LED сканери таких брендів як: Yamaha, New Light, Mapex. Електронний каталог ЛюксПро доставить клієнтам в регіонах: Житомир, Чернівці, Кременчук, а також ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн