Класичні гітари

Важливо відзначити, що сучасні виробники пропонують досить широкий модельний ряд класичних гітар на будь-який смак і колір, тому є як бюджетні, економ моделі, так і елітні. Класична гітара являє собою інструмент, який вже не одне століття підкорює серця людей. Звичайно, у вісімнадцятому столітті даний інструмент був дорогим задоволенням. На щастя сьогодні багато змінилося, і тепер купити класичну гітару може собі дозволити практично кожен бажаючий. Робити остаточний вибір необхідно відштовхуючись від того, з якою метою ви плануєте придбати інструмент. Головна відмінність всіх гітар - це якість дерева з якого вона зроблена.

 

Купити класичну гітару недорого вирішили?

Гітара в усі часи була дуже особливим інструментом. З її допомогою романтики розповідали про свої почуття, досвідчені музиканти грали на ній свої шедеври, закликаючи всіх навколо до запальних танців. Звичайно, сьогодні гітара виконує  ту саму роль, але для того, щоб стати справжнім майстром віртуозної гри, спочатку необхідно купити класичну гітару, а також освоїти ази гри на ній.
 
Класична гітара відрізняється від інших тим, що може бути сольним, колективним, а також ансамблевим інструментом. На відміну від інших гітар, у класичній ширший гриф, що дає можливість музикантові чіткіше тиснути на струни пальцем під час гри. Важливо відзначити, що гриф класичної гітари не має спеціальної опори, тому для уникнення його пошкодження використовують тільки нейлонові струни. Також варто відзначити і те, що гра на нейлонових струнах більш безпечна для виконавця, так як не залишає мозолів і порізів, на відміну від гри на металевих струнах.
 
На гітарі даного типу мітки ладів розташовуються збоку. Також на ній відсутній кріплення для ременя, так як використовують інструмент в основному сидячи. Дерев'яний корпус гітари має 4 поверхні, які надійно скріплюються між собою.

 

Купити класичну гітару ви можете в нашому інтернет магазині за вигідною ціною

Ми пропонуємо інструменти від кращих виробників, тому вони завжди відрізняються високою якістю і довговічністю.
 
Безумовно, класична гітара завжди вважалася ідеальним інструментом, що володіє тонкою душею. Тому не дивно те, що завдяки такій широкій популярності, гітара тримає виробників в жорстких рамках конкуренції, змушуючи щораз покращувати і вдосконалювати свій товар.
 
Брендові гітари виготовляються з добірної деревини та вдосконаленого кріплення пружин всередині корпусу.
 
У нас ви можете купити класичну гітару, а також необхідні аксесуари до неї. Ми пропонуємо відмінний вибір музичних інструментів від кращих світових виробників. Якщо ви не знаєте яку краще підібрати гітару, і як зробити правильний вибір в тому чи іншому випадку, то просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонними номерами. Наші досвідчені консультанти будуть раді вам допомогти, вони дадуть відповідь на будь-які ваші питання, а також допоможуть зробити правильний вибір безпосередньо в вашому індивідуальному випадку.

Пропонуємо Вам придбати Класичні гітари за найкращою ціною в онлайн каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибирай Ручки для корпусу акустики і кейсів таких брендів як: BIG, New Light, STAGG. Онлайн магазин ЛюксПро виробляє доставку які проживають в містах: Маріуполь, Ужгород, Кам`янець-Подільський, а також ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість струн