Студійне LED світло

Освітлювальні прилади, які використовуються під час студійних зйомок, повинні відповідати певним вимогам якості передачі кольору, саме тому таку техніку для студії підбирають вкрай ретельно.
 
В останні роки заслуженим визнанням стала користуватися LED-апаратура, яка має низку переваг перед звичайним світловим обладнанням, головним достоїнством вважається, безумовно, ергономічність і енергоефективність.

Світлодіодна панель

Одним з найбільш поширених освітлювальних приладів є світлодіодна панель, що складається з декількох сотень мініатюрних LED-лампочок, які видають, наприклад, світлову потужність 450Вт при споживанні всього 24Вт. Така висока продуктивність привела до широкої популярності даного агрегату, і тому інтернет-магазин LUXPRO представляє значний асортимент цієї товарної лінії.
 
Різні модифікації світлодіодних панелей дозволяють кожному покупцеві знайти свій оптимальний варіант потрібного приладу, придатного для виконання конкретних завдань. Наприклад, перелік включає в себе панелі з білими або кольоровими діодами, тому кожен оператор, художник-постановник, фотограф і светотехник обов'язково підбере для своїх цілей необхідне обладнання для зйомок на природі або в професійній студії.
 
До інших переваг світлодіодним панелі можна також віднести:
  1. Коректна передача кольору без сторонніх відтінків;
  2. Портативність апарату - невелика вага (трохи більше 1 кг), компактні розміри;
  3. Можливість живлення від акумулятора протягом п'яти годин;
  4. Міцний, надійний корпус.
Світлодіодні панелі використовуються як для стаціонарних, так і для виїзних зйомок, їх легко транспортувати і здійснювати контроль за інтенсивністю освітлення.

Світильники

Іншим видом освітлювальних приладів є LED-світильники з різною колірною температурою (3200К, 5600К), споживаної і вихідною потужністю. Високий рівень функціональності та енергоефективності дозволяє забезпечувати прекрасну якість освітлення студії при порівняно низькому споживанні електроенергії. Наприклад, модель STRIPLIGHT DMX (3200 K) має світловий потужністю близько 1,5 кВт (з яскравістю світла від вольфраму), в той час, як енергоспоживання становить всього 220Вт.
 
Люмінесцентні лампи Lupo характеризуються прекрасною передачею кольору, м'яким світлом і дивовижними освітлюючими ефектами - висока якість ілюмінації дозволяє проводити якісну відео- і фотозйомку в студії.

Рекомендуємо Вам вибрати Студійне LED світло з актуальної вартості в онлайн магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замовляйте Програмне забезпечення для лазерного шоу таких брендів як: Neutrik, Cover, SUPERLUX. Інтернет магазин ЛюксПро виконує доставку які проживають в містах: Миколаїв, Івано-Франківськ, Мелітополь, а також ін. куточки України.