Чотирьох струнний щипковий музичний інструмент укулеле

Укулеле четирьохструнний щипковий музичний інструмент, різновид гітари. Використовується для аккордового супроводу при виконанні пісень, рідше для гри соло. Подоба даного музичного інструменту з'явилося в середині 15 століття в Європі. Незважаючи на те, що виробництво струнних музичних інструментів знаходилося на високому рівні, щодо складні гітари і мандоліни були досить дорогими, особливо для бродячих музикантов.Так з'явилися спрощені гітари - Кавакінью, що володіють меншим розміром, всього з 4 струнами і 12 ладами.

Оригінальні укулеле

Інструмент під таким дивним назвою є гітарну різновид, батьківщина якої - Гаваї. В цілому, вона практично не відрізняється від класичної гітари. Єдина відмінність - в ладі і більш компактних розмірах.
 
Існує кілька різновидів укулеле: Сопрановий, концертна, тенорова, баритон і бас. Останні варіанти відрізняються більшими розмірами. Є також дитячі укулеле, які не слід відносити до «іграшковим» моделям. Це повноцінний інструмент, але тільки виконаний і налаштований спеціально для дитячих занять.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити укулеле, банджо і мандоліни за доступною ціною в Україні від кращих брендових виробників - Cort, Dimavery та інших. Висока якість конструкції, різноманітні моделі по строю, низька ціна - все це перевага оригінальних струнно-щипкових інструментів в інтернет-магазині LuxPRO.

Надаємо можливість купити Укулеле по виправданій ціні в інтернет каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, дивись Стикувальні профілі для кейсів таких брендів як: Wizard, STLS, Boss. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ привезе жителям міст: Миколаїв, Маріуполь, Полтава і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантія