Рухомі голови SPOT, BEAM

Ні для кого не секрет, що запорукою будь-якого вдалого заходу є правильно підібрана техніка. Саме від якості світлового обладнання може залежати багато чого. На сьогоднішній день існує чимало спеціалізованої техніки, яка різниться своїми можливостями, технічними характеристиками, і відповідно ціною. Так, наприклад, відштовхуючись від необхідних параметрів, можна підібрати світлову техніку для нічних клубів, барів, ресторанів, організації заходів та великих концертів. У кожному індивідуальному випадку потрібно підбирати оптимально підходящий варіант обладнання.

 

Рухомі «голови» SPOT, BEAM - спеціальна, професійна техніка, яка представляє собою прилади динамічного освітлення. Правильно вибравши рухому «голову», ви зможете розкрити всі можливості світлотехніки. Так, наприклад, з допомогою моделей, які управляються за допомогою DMX контролерів, ви зможете створювати справжні, високоякісні світлові шоу в своєму закладі.

Прилади динамічного освітлення для нічних клубів, ресторанів

Переваги рухомих «голів»:
 • величезні можливості світлового шоу;
 • наявність змінних світлофільтрів;
 • віддалене управління;
 • обертання на 360 градусів;
 • універсальний монтаж (можна кріпити як до стелі, так і до стін).
Сьогодні дане світлове обладнання є універсальним для створення різних шоу. З їх допомогою розкриваються воістину неймовірні можливості, що дозволяють якісно прикрасити будь-яку програму.
 
Серед широкого асортименту продукції, сьогодні на українському ринку особливою популярністю користується світлотехніка від компанії LIGHTCONVERSE, свої лідируючі позиції цей виробник завоював неспроста. Він випускає високоякісний, конкурентоспроможний софт для проектування та управління світловим обладнанням.

Що представляють собою обертові голови SPOT, BEAM

Дана техніка є крутяться динамічні світлові прилади нового покоління, які відрізняються наявністю програмного управління. Також перевагою цього обладнання є можливість обороту на 360 градусів. Рухомі «голови» належать до розряду інтелектуальної світлової техніки.
 
Завдяки своїй конструкції, що дозволяє здійснювати повне обертання, «голови» здатні створювати неймовірну динаміку, а вбудовуються диски зі змінними фільтрами, зможуть розкрити воістину приголомшливі можливості, з їх допомогою можна зробити світлові потоки набагато різноманітніше.
 
Одна з основних переваг світлового обладнання цього типу - наявність можливості віддаленого управління, тобто можна на відстані маніпулювати різними інтерфейсами і контролерами, роблячи складні і унікальні світлові твори.

Чому у нас вигідно купувати світлове обладнання?

Ми пропонуємо широкий асортимент сучасного і високоякісного обладнання. У нас ви знайдете багатий вибір найбільш затребуваних брендів, серед яких: ACME, BIG, Coemar, DTS, Light Studio, Nightsun, Robe.
 
Звернувшись до нас, ви отримаєте цілий ряд незаперечних переваг:
 • лояльні ціни;
 • вигідні акції і знижки;
 • гарантія на все обладнання;
 • зручна форма оплати з індивідуальним підходом до кожного клієнта;
 • оперативна доставка.
Співпрацюючи з нами, ви отримаєте безліч унікальних пропозицій, від яких просто не зможете відмовитися. Приємних і вигідних вам покупок в інтернет-магазині LuxPRO!

Ми рекомендуємо вибрати Рухомі голови SPOT, BEAM за нормальною вартістю в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, подивіться сабвуфери таких брендів як: BOSCH, Klipsch, Monacor. Інтернет магазин LuxPRO виробляє доставку покупцям в: Херсон, Полтава, Черкаси, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
 •  —  грн
Країна - виробник
Рівень захисту