Електронна перкусія для ударних

Електронна перкусія - це справжня знахідка для тих, хто хотів би урізноманітнити звучання ударної установки. Це воістину шикарне різноманітність ефектів, звуків, сполучень - з таким пристроєм можна розробити воістину унікальний ритмічний малюнок для подальшої повноцінної композиції.

Що таке електронна перкусія

Електронна перкусія дозволяє скористатися безліччю можливостей, які не так просто досягти з використання звичайної ударної установки. Такий варіант багато в чому нагадує стандартні барабани, але при цьому діапазон звуків, який він може синтезувати, в кілька разів ширше. Для того, щоб музиканту було зручніше працювати, створені спеціальні педи. До них в свою чергу прикріплюється ряд датчиків.
 
До складу входить кілька педів:
 
• бас-бочка. Відрізняється більш низьким рухом, часто використовується для джазових ритмів і важкої музики;
• підлоговий том. Дуже характерне оригінальне рішення, досягається ударами паличками по мембрані;
• хай-хет. Це спеціальні тарілки на підставці, є верхня і нижня;
• райд. Це теж тарілка, але відрізняється за своїм звучанням. Завдяки їй можна задати ритм, якщо зовсім легко вдарити по її краю, то звук ще довго не затихає;
• креш. Тарілки, основною функцією яких є акцентування;
• малий барабан. Діапазон його звучання складно визначити точно, в основному вони створюють характерне деренчання.
 
Таким чином, використовуючи електронну перкусію, музикант може варіювати тембри, по-різному обробляти композицію, а також експериментувати з ефектами.

Чому варто звернути увагу на електронну перкусію

Електронна перкусія, незважаючи на свої компактні розміри, цілком може замінити повноцінну барабанну установку. Заздалегідь встановлені програми в деяких моделях допомагають також і тренуватися в грі.
 
Безперечним плюсом можна вважати і можливість використання в домашній обстановці: щоб нікому не заважати, можна просто надіти навушники. Представлене в нашому інтернет-магазині обладнання має високу якість: воно багатофункціональне, відповідає професійному рівню, дає можливо продуктивно займатися музикою.
 
Електронна перкусія - це відмінний варіант і для новачків, і для справжніх професіоналів. Можна ідеально відточити свою майстерність і набути нових навичок.

Ми пропонуємо вам замовити Електронна перкусія для ударних по виправданій вартості в інтернет каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, замовляйте Шоу-лазери ILS таких брендів як: Klipsch, B&C Speakers, PROLUM. Магазин ЛюксПро доставить клієнтам в регіонах: Херсон, Рівне, Кропивницький і в будь-яке місто України.