Змички для скрипок, альт, віолончелей

 Змички - це обов'язковий атрибут для гри на скрипці, віолончелі, альті, контрабасі. Саме завдяки ним виходить той співучий розкотистий звук, який багатьох зачаровує. Струнно-смичкові інструменти без цієї деталі уявити неможливо, вони просто неповноцінні і органічно доповнюють один одного. Звичайно, в деяких творах використовується техніка щипка - піццикато. Але це далеко не основний прийом, змичку відводиться дуже велика роль.

Смичок: як вибрати якісний

Смичок обов'язково варто вибирати якісний, від нього багато в чому залежить і комфорт музиканта, і звук від зіткнення зі струнами. Ця деталь є дерев'яною тростину, на яку натягнутий волосся з кінського хвоста (натуральний або штучний). Внизу також розташовується невелика чорна дерев'яна вставка, на яку музикант кладе великий палець.
 
Ступінь натягу волосся регулює спеціальний механізм: на задній стороні розташований. гвинт, який повертається до потрібного відчуття. Щоб вибрати смичок, потрібно звертати увагу на:
 
• розмір. Він завжди збігається з розміром скрипки, купувати більше або менше не має сенсу, так як використовувати його буде незручно;
• матеріал. Деревину найкраще вибирати натуральну: тільки такі змички володіють чудовою міцністю;
• якість волосин. Вони обов'язково повинні бути міцними і пластичними, а також щільними;
• колодка не повинна хитатися або сидіти нещільно, інакше вона відпаде в самий невідповідний момент.
 
До змичку варто ставитися так само акуратно, як і до самого музичного інструменту - унеможливити натяг його занадто сильно і берегти від вологи. Якщо скрипка, альт, віолончель або контрабас почнуть звучати глухо, то потрібно змастити його каніфоллю.

Вибирайте для себе якість

Хороший смичок - це запорука насиченого звучання і комфорту самого музиканта. Його приємно тримати в руці, він плавно ковзає по струнах і не пошкоджує їх. Але навіть на самій якісної моделі не варто занадто сильно натягувати волосся, інакше вони не витримають навантаження.
 
У нашому магазині представлені найкращі варіанти для вас. Безліч розмірів, якісне виконання, міцні матеріали - це далеко не всі переваги представлених у нас моделей.
 
Ми пропонуємо тільки кращі товари для ваших занять музикою: це ті варіанти, які завжди будуть приносити вам радість.

Пропонуємо замовити Змички для скрипок, альт, віолончелей за нормальною ціною в каталозі інтернет магазину світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок України. Также, вибирай Шоу-лазери ILS таких брендів як: NGS, KORG, ECLER. Електронний каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку клієнтам в регіонах: Маріуполь, Чернігів, Хмельницький і в усі міста України.