Сплітери, розподільники

Необхідна в створенні світлових інсталяцій обладнання - DMX сплітери, що дозволяють розгалузилася проходження сигналу на кілька незалежних між собою каналів. Така ізольованість кожного канал має перевагу: неполадки, що виникають на одному виході, не впливають на якість передачі сигналу іншими каналами. Сплітери допомагають створити максимально розгалужену, надійну мережу освітлювальної апаратури під керуванням консолей або ПК. Відомі виробники DLL, BIG, Ibiza, Light Studio та інші якісні бренди.

Особливості функціонування сплитер, розподільників 

Сплітери DMX - сучасні пристрої, які використовуються для створення світлових інсталяцій, архітектурного освітлення і інших подібних проектів. Моделі призначені для розгалуження вихідних DMX сигналів, іншими словами, для їх збільшення.
 
Сигнали між джерелом і кінцевим споживачем (освітлювальним приладом) передаються по стандарту DMX512. Це передбачає повну взаємодію, узгодження функціонування контролюючого обладнання (спеціальної консолі або ПК в комбінації з приймально-передавачем) і кінцевої освітлювальною апаратурою. Спосіб передачі сигналу - цифровий.
 
Для кожного приладу передбачається наявність декількох каналів, по яких проходить цифровий зв'язок. Таким чином, кілька видів технічної апаратури застосовується для створення світлових шоу і інсталяцією різної складності. Стандарт DMX512 - основний на сьогоднішній день вид цифрової передачі сигналів, за допомогою якого створюються проекти із застосуванням світлового обладнання.
 
Сплітери DMX (розподільники) - пристрої, що дозволяють розподілити сигнали типу DMX на більшу кількість ліній, незалежні один від одного. Крім того, вони виконують функцію розв'язки і захисну функцію для ліній стандарту DMX512. Пристрої дозволяють розділити один канал на вхід трьома каналами на вихід.
Іншими словами, обладнання сприяє в розподілі сигналів на більш число ліній, ізольованих між собою. Слід зазначити, що неполадки, що відбуваються на одній лінії, жодним чином не впливають на функціонування інших виходів.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує

Онлайн-магазин LuxPRO представляє асортимент брендових розподільників DMX, купити які необхідно тим, хто створює великі і масштабні світлові інсталяції. Пристрої значно спрощують роботу з освітлювальною технікою.
 
У нас ви знайдете:
 
• DMX-сплітери;
• комутаційні панелі;
• контролери DMX;
• підсилювачі-розподільники і інші модельні варіанти.
 
Сплітерр DMX - важливий пристрій в роботі з великою кількістю освітлювальної техніки і в створенні складних інсталяційних проектів. У каталозі ви зможете знайти моделі на різну кількість каналів (4, 6, 8, 512), а також моделі від відомих брендових виробників - DLL, BIG, Ibiza, Light Studio та інші.

Рекомендуємо вибрати і купити Сплітери, розподільники за вигідною ціною в онлайн магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замовляйте динаміки таких брендів як: BOSCH, Klipsch, Bespeco. Інтернет каталог ЛюксПро привезе клієнтам міст: Харків, Маріуполь, Черкаси і в ін. міста України.