DMX декодери

Для переформатування DMX512 сигналу використовуються сучасні декодери. Вони дозволяють перетворити цей стандарт в RGB формат, що дає можливість управляти численними кольоровими варіантами роботи освітлювальних приладів. Можливість управління численними незалежними каналами, 256 варіантів колірних можливостей, широкий діапазон температурного режиму застосування - все це незаперечні переваги декодерів DMX. Популярні виробники пристроїв - Wizard і NGS.

Особливості роботи декодерних пристроїв

DMX декодери - пристрої, за допомогою яких здійснюється переформатування стандарту DMX512 в сигнал RGB. Застосовується обладнання при підключенні різної освітлювальної техніки. Зручність використання полягає в тому, що існує можливість підключити прилади світла по декількох каналах одночасно.
 
Декодер сигналу DMX512 є перетворювачем сигналу цифрового типу в формат RGB. Здатність управління різними незалежними каналами - одне з головних переваг використання обладнання. Вихід DMX512 дозволяє говорити про комфортну комутації транзитного типу.
 
Усередині декодера передбачається наявність спеціального мікроконтролера, який передбачений для переформатування сигналу DMX512 (цифрового) в необхідну напругу, яке буде здійснювати харчування LED світлодіодних ламп. У функціонування обладнання закладений принцип PWM, що означає модуляцію сигналу широтно-імпульсного типу. Залежно від керованого каналу переформатувати напруга може бути 12 або 24 В.
 
Декодер DMX крім цього передбачає можливість перетворення світлодіодного приладу в пристрій з DMX сигналом. Обладнання оснащене вхідними та вихідними DMX точками, а також виходами RGB на кілька каналів (в залежності від моделі).
 
Декодери від сучасних виробників припускають функціонування в декількох режимах:
 
• декодування формату DMX512;
• робота в декількох незалежних каналах;
• канальна вибірка.
 
Для такого обладнання актуальна характеристика сумарної потужності. Вони вираховується сумою одного Ватта від самого декодера, а також сукупної потужності підключається LED обладнання. Вхідні і вихідні точки DMX функціонують паралельно. Між двома декодернимі пристроями актуально відстань до ста метрів.

DMX декодери в інтернет-магазин LuxPRO

Переваги пристрою - можливість роботи з яскравістю каналу в 256 варіантах, а також використання в широких температурних діапазонах - від мінус 20 до плюс 60 градусів за Цельсієм. Крім того, пристрої відрізняються досить компактними розмірами, невеликою вагою, пристойними характеристиками потужності параметрами, а також знімними клемами на гвинті, які забезпечують комфорт підключення.
 
Декодери DMX - сучасне обладнання, необхідне в створенні світлових інсталяцій, а також для архітектурного освітлення різної складності. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий асортимент новітніх розробок європейських і світових інженерів.

Ми рекомендуємо Вам підібрати DMX декодери за вигідною вартістю в магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете подивитися Караоке для будинку, приватних інсталяцій таких брендів як: CORT, Panasonic, Mapex. Магазин ЛюксПро виконує доставку покупцям в містах: Кривий Ріг, Черкаси, Біла Церква і по всій Україні.