Інші роз'єми

Інші роз'єми цей розділ збирає всі види роз'ємів, які не ввійшли в найбільш популярні розділи і є на сьогоднішній день скоріше доповненням ніж основним розділом в категорії комутаційного обладнання. Якщо ви аматор і тільки встали на шляху комутації, рекомендуємо звертатися в наш сервісний центр за технічною підтримкою.

Роз'єми для професіоналів. LuxPRO гарантує якість!

Купівля якісного обладнання різного призначення тепер стала більш доступною і простою. Бренд LuxPRO це марка компанії Арт Капітал Груп. І саме ця торгова марка забезпечить кожного клієнта професійною технікою для будь-яких потреб.
 
У нашому асортименті вас чекає:
 
  1. Освітлювальна техніка;
  2. Звукове обладнання;
  3. Техніка для створення ефектів і проведення різних шоу;
  4. Проекційне обладнання;
  5. Комутаційна техніка;
  6. Музичні інструменти.

В даному розділі ми зібрали нестандартні роз'єми, які застосовуються в інсталяціях звукового обладнання, відеопроекційну і світлового обладнання. Це EtherCon роз'єми, NanoCon роз'єми, OpticalCON роз'єми, Firewire роз'єми, USB роз'єми, XLR хвостовики та маркувальні кільця.

Надаємо можливість вибрати Інші роз'єми за доступною вартістю в онлайн каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете замовити Джерела фантомного живлення таких брендів як: ROXTONE, New Light, Sky Sound. Каталог магазину ЛюксПро виробляє доставку клієнтам в міста: Миколаїв, Чернігів, Дніпродзержинськ, а також в усі міста України.