Чотири- і восьмиканальні підсилювачі

Якісне повноваге звучання немислимо без використання новітніх чотирьох- і восьмиканальних підсилювачів потужності звуку. Завдяки їм аудіофайли немов знаходять нове дихання: вони стають глибшими і більш насиченим, в них вирівнюються всі частотні показники і усуваються багато недоліків.

Як вибрати хороший апарат

Від правильного вибору подібного роду апаратури залежить правильне і повне сприйняття аудіофайлів, які ви збираєтеся слухати або демонструвати. Поганий звук може зіпсувати абсолютно все, починаючи від настрою слухачів і закінчуючи загальним враженням від проведеного заходу. Вибираючи підсилювач, звертайте увагу на:
 
• кількість каналів, не купуйте такий пристрій, який не підійде до вашої основної апаратури. Воно не зможе розкрити всю глибину музичного супроводу, не залагодить недоліки;
• наступний важливий показник - потужність. Відштовхуйтеся від можливостей того агрегату, до якого будете підключати підсилювач. Розбіжність в цьому критерії може привести до швидкої поломки одного з апаратів;
• показник стиснення і демпфірування. У цьому випадку варто дивитися на той матеріал, який у вас є на руках, на те, з чим вам часто доводиться стикатися. Це число повністю залежить від ваших потреб;
• перед тим, як купити вибрані предмет, ретельно звірте його опірність з акустичною системою. Показник в 4 Ом навантажує підсилювач набагато більше, ніж 8 Ом, тому намагайтеся підібрати відповідні один під одного агрегати;
• співвідносите потужність обраного агрегату з наявними у вас в розпорядженні агрегатами, особливо це стосується динаміків. Тут діє зворотна пропорція: чим вищий цей показник у динаміків, тим нижче вона повинна бути у розглянутих моделей, і навпаки.
 
Для професійної пасивної акустики, яка не має вбудованого підсилювача і гостро його потребує, серед представлених варіантів також можна підібрати ідеально підходить. Ретельно вивчіть вимоги системи, розгляньте вже наявну комплектацію і тільки тоді вирішуйте замовити необхідну модель.

Наш Інтернет-магазин завжди прийде на допомогу

Інтернет-магазин Luxpro завжди готовий надати вам послуга з вибору та купівлі звукового обладнання. У нас немає підробок, так як ми безпосередньо зв'язуємося з офіційними постачальниками, вся документація підтверджує цей факт. Ціна, яку ми пропонуємо, узгоджена з представниками компаній, для нас важлива ваша задоволення і радість від наших послуг, а не максимум прибутку.

У нас можливо купити 4,5,6- і 8 канальні підсилювачі по виправданій вартості в інтернет каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити динаміки таких брендів як: Neutrik, Acer, ETC. Каталог магазину ЛюксПро доставить покупцям міст: Харків, Одеса, Бердянськ і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн