Чотири- і восьмиканальні підсилювачі

 • Якісне повноваге звучання немислимо без використання новітніх чотирьох- і восьмиканальних підсилювачів потужності звуку. Завдяки їм аудіофайли немов знаходять нове дихання: вони стають глибшими і більш насиченим, в них вирівнюються всі частотні показники і усуваються багато недоліків.
 • Як вибрати хороший апарат

  Від правильного вибору подібного роду апаратури залежить правильне і повне сприйняття аудіофайлів, які ви збираєтеся слухати або демонструвати. Поганий звук може зіпсувати абсолютно все, починаючи від настрою слухачів і закінчуючи загальним враженням від проведеного заходу. Вибираючи підсилювач, звертайте увагу на:
   
  • кількість каналів, не купуйте такий пристрій, який не підійде до вашої основної апаратури. Воно не зможе розкрити всю глибину музичного супроводу, не залагодить недоліки;
  • наступний важливий показник - потужність. Відштовхуйтеся від можливостей того агрегату, до якого будете підключати підсилювач. Розбіжність в цьому критерії може привести до швидкої поломки одного з апаратів;
  • показник стиснення і демпфірування. У цьому випадку варто дивитися на той матеріал, який у вас є на руках, на те, з чим вам часто доводиться стикатися. Це число повністю залежить від ваших потреб;
  • перед тим, як купити вибрані предмет, ретельно звірте його опірність з акустичною системою. Показник в 4 Ом навантажує підсилювач набагато більше, ніж 8 Ом, тому намагайтеся підібрати відповідні один під одного агрегати;
  • співвідносите потужність обраного агрегату з наявними у вас в розпорядженні агрегатами, особливо це стосується динаміків. Тут діє зворотна пропорція: чим вищий цей показник у динаміків, тим нижче вона повинна бути у розглянутих моделей, і навпаки.
   
  Для професійної пасивної акустики, яка не має вбудованого підсилювача і гостро його потребує, серед представлених варіантів також можна підібрати ідеально підходить. Ретельно вивчіть вимоги системи, розгляньте вже наявну комплектацію і тільки тоді вирішуйте замовити необхідну модель.

  Наш Інтернет-магазин завжди прийде на допомогу

  Інтернет-магазин Luxpro завжди готовий надати вам послуга з вибору та купівлі звукового обладнання. У нас немає підробок, так як ми безпосередньо зв'язуємося з офіційними постачальниками, вся документація підтверджує цей факт. Ціна, яку ми пропонуємо, узгоджена з представниками компаній, для нас важлива ваша задоволення і радість від наших послуг, а не максимум прибутку.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.