Kruger&Matz

Кілька слів про основні напрямки діяльності бренду Kruger & Matz

Країна-виробник компанії - Польща, що не може не радувати багатьох шанувальників надійної комутаційної техніки. Польське виробництво вважається одним з найбільш високорозвиненою в світі, використовуючи всі останні досягнення техніки, виробничого обладнання і т.д. Компанія Kruger & Matz не є винятком. Комутація від даної фірми є зразком якісного і недорого обладнання.

Основні напрямки діяльності бренду - це виробництво різних кабелів, процесорів, техніки для комфортного підключення відео обладнання. Окремим напрямком виробництва Kruger & Matz можна вважати випуск високоякісних навушників.

Виробництво має на свій базі центр науково-дослідного типу, в якому виробляються постійні пошуки інноваційних рішень, а також тестується вже готову продукцію. Кожна проблема усувається швидко і оперативно, даючи таким чином можливість покупцеві отримати надійні товар. Компанія веде хорошу цінову політику, пропонуючи свою продукцію за гідними цінами. Ціна на польське обладнання дуже часто знаходиться на рівні нижче, ніж товари від азіатських брендів.

Асортимент комутації від Kruger & Matz в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO товари від даного бренду представлені в досить широкому асортименті. Експерти нашого магазину відзначають надійність використання кабелів і навушників від Kruger & Matz. Основні товарні категорії і деякі їх характеристики:

• готовий інструментальний кабель з можливістю широкого вибору різних моделей, які підійдуть саме для вашого інструменту;

• навушники в різних модельних варіантах, кожен музикант або звукорежисер, ді-джей або просто любитель якісного звуку зможе підібрати надійну і зносостійку модель з прекрасною звукопередачі.

В інтернет-магазині LuxPRO можна купити будь-який варіант товарів від Kruger & Matz з можливістю своєчасної доставки в будь-який український місто. Ми гарантуємо безпеку доставки і виконання точно вказаних термінів.