Садово-паркові системи оповіщення

Акустичні інноваційні системи дозволяють вибирати моделі найширшого спектру застосування. Розробники сучасних динаміків, гучномовців та іншої акустики розробляють системи різного призначення. Один з таких видів - садово-паркові системи оповіщення, які встановлюються в сучасних дачних ділянках, міських парках і скверах, в дитячих садах і школах, в дитячих таборах. Прекрасні дизайнерські варіанти подібної акустики дозволяють істотно урізноманітнити навколишній ландшафт будь садово-паркової території.

Садово-паркові акустика: основні дизайнерські варіанти і їх особливості

Напевно кожен з нас зустрічав в сучасних парках і скверах, на території шкіл дитячих садків і т.д. пеньок або маленький грибок, з якого грає весела і радісна річна музика. Декоративні динаміки чудово вписуються в будь-який ландшафт і інтер'єр. Особливо на тих садово-паркових територіях, де завжди багато діток.
 
Основні дизайнерські моделі акустики для садів і парків від LuxPro:
 
• цікаві варіанти каменів і кругляків, які непомітно для відвідувачів гратимуть музику;
• всілякі грибочки різних форм і кольорів;
• дивовижні і прекрасні звірі: білочка, коала і багато інших;
• кущика в формі красивих деревних пеньків.
 
Серед технічних характеристик акустичної садово-паркової техніки можна виділити наступні особливості:
 
• виключно вологостійкі матеріали, з яких виготовлені гучномовці для садів і парків, не дадуть техніці передчасно покритися корозією, зіпсуватися, термін експлуатації такої техніки помітно підвищений;
• багато моделей акустичних систем садово-паркового призначення оснащені чутливими датчиками, які дозволяють грати музику при наближенні малюка і його батьків;
• всі моделі досить компактних розмірів, їх можна затишно встановити в будь-якому місці парку або саду.

Інтернет-магазин LuxPro: найширший вибір акустики за мінімальною ціною

Купити акустичні системи декоративного характеру для територій садів і парків, скверів та заміських дачних територій можна в інтернет-магазині LuxPro. Своєчасна і безпечна доставка, гарантія якості, низька ціна - все це переваги використання послуг нашого інтернет-магазину. Замовити товар можна за допомогою спеціальної форми на сайті магазина.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку

 

У нас можна придбати Садово-паркові системи оповіщення за вигідною вартістю в каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете купити Рухомі голови WASH таких брендів як: Proel, ProCab, STAGG. Електронний магазин https://luxpro.ua/ привозить які проживають в містах: Миколаїв, Черкаси, Житомир і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат акустики
Мін. частота відтворення
Макс. вхідний опір
Ступінь захисту
Форма корпусу
Живлення
Кількість смуг
Гарантія