SpeakON/PowerCON для акустики

Сучасні акустичні системи відрізняються максимальною функціональністю, зручністю у використанні і якістю технічних характеристик. Однак жоден музикант не може обходитися без додаткових атрибутів, які необхідні для правильного і грамотного підключення акустичних систем до інших приладів. Для цього використовуються спеціальні роз'єми різного типу. Інтернет-магазин LuxPRO вже багато років займається постачанням акустичного обладнання та додаткових деталей до таких систем, пропонуючи кожному музиканту або звукорежисеру найширший асортимент подібної техніки.

Спікон на акустичні системи: основні модельні варіанти і їх характеристики

Роз'єми типу спікон, які можуть зустрітися під англійською назвою Speakon, були розроблені для точного і зручного підключення різної акустичної апаратури до так званим підсилювачів потужності. Це дозволяє більш якісно і продуктивно проводити різні музичні заходи, концерти і т.д. Основний асортимент спікон представлений моделями з наступними характеристиками:
 
• в каталозі представлені монтажні спікон для установки на різні типи акустичного обладнання;
• також в асортименті можна знайти і купити моделі спікон НЕ монтажного типу (так звані штекери): їх можна в будь-який момент встановити на інші системи і апаратуру;
• спікон представлені в моделях двох різних типів, що відрізняються характером роз'єму: так звані коннектор мама і тато.
 

Спікон від LuxPRO: різноманітний модельний асортимент і максимально низька ціна

Фахівці інтернет-магазину LuxPRO роблять все можливе, щоб забезпечити сучасних музичних діячів висококласним устаткованням від кращих брендів і компаній-виробників. Замовити необхідну модель спікон кожен клієнт може за допомогою «зворотного дзвінка» від нашого менеджера: вкажіть на сайті точний час, коли ви будете вільні, і наші консультанти обов'язково з вами зв'яжуться для уточнення деталей замовлення. Варто зазначити, що інтернет-магазин LuxPRO - це можливість замовити товар з можливістю своєчасної доставки в будь-який куточок країни. Оплата замовленої моделі здійснюється як при отриманні, так і за допомогою безготівкового розрахунку. Ціна на весь модельний ряд конекторів максимально демократична.

Рекомендуємо Вам замовити SpeakON/PowerCON за вигідною ціною в каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, подивися алюмінієві ферми таких брендів як: Neutrik, MAG, HECO. Інтернет каталог ЛюксПро доставить покупцям в містах: Одеса, Чернівці, Біла Церква і по всій Україні.